توقیف ۲۵۰۰ کیلوگرم آرد حشره زده در یکی از نانوایی‌های قم

توقیف 2500 کیلوگرم آرد حشره زده در یکی از نانوایی‌های قم

اخبار مواد غذایی به نقل از ایسنا:

سرپرست مرکز بهداشت قم گفت: دربازرسی صورت گرفته ازیک نانوایی این استان ، ۲۵۰۰ کیلوگرم آرد فاسد کشف و توقیف شد.

به گزارش ایسنا، محمد جواد باقری با اعلام این خبر افزود: پس از دریافت گزارش شکایت از یک واحد نانوایی واقع درمنطقه پردیسان، کارشناسان در بازدید از این نانوایی، آردهای حشره زده را کشف و توقیف کردند و پرونده تخلف در اختیار دستگاه های ذیربط قرار گرفت. پردیسان در منطقه هشتم شهرداری و در جنوب غربی شهر قم واقع شده است، این منطقه در سال ۱۳۷۷ توسط وزارت مسکن و شهرسازی وقت تاسیس و در سال ۱۳۹۰ به یکی از مناطق شهرداری قم تبدیل شد.


بیشتر بدانید : بهترین روغن برای پخت وپز کدام است؟


 

وی، به کشف ۵۰۰ کیلوگرم مواد غذایی تاریخ گذشته نیز اشاره و بیان کرد: این میزان مواد غذایی که عمدتا شامل گز، زیتون پرورده، دوغ و نوشابه بود، از مجتمع بین راهی کشف و ضبط شد. ۹۷ واحد مجتمع بین راهی و پذیرایی در محورهای مواصلاتی قم مشغول فعالیت هستند.

باقری افزود: ۱۵۰۰ لیتر آبلیموی تقلبی، ۳۰۰ لیتر سرکه تقلبی، ۲۰۰ کیلوگرم جوهر لیمو و چهار کیلوگرم رنگ صنعتی نیز از یک واحد کارگاه تولید آبلیمو کشف شد.

وی با اشاره به نظارتهای بهداشتی توسط مرکز بهداشت قم، افزود: این نظارت ها همواره در سطح استان ادامه دارد و کارشناسان بهداشتی با تمام توان در راستای نظارت بر بهداشت مراکز مختلف نظارت دارند.

به گفته وی، همشهریان می توانند مشکلات بهداشتی مراکز مختلف را درتماس با سامانه تلفنی ۱۹۰ گزارش دهند تا درکوتاه ترین زمان ممکن توسط کارشناسان این مرکز مورد بررسی و رسیدگی قرار گیرد.

منبع

https://foodin247.com/wp-content/uploads/2017/08/57300174.jpghttps://foodin247.com/wp-content/uploads/2017/08/57300174-150x150.jpgاخبار صنایع غذایی و کشاورزیاخبار مواد غذاییاخبار,اخبار روز ایران,اخبار صنایع غذایی,اخبار صنایع کشاورزی,بازار مواد غذایی ایران,خبرگذاری صنایع کشاورزی و مواد غذایی,مواد غذاییتوقیف ۲۵۰۰ کیلوگرم آرد حشره زده در یکی از نانوایی‌های قم اخبار مواد غذایی به نقل از ایسنا: سرپرست مرکز بهداشت قم گفت: دربازرسی صورت گرفته ازیک نانوایی این استان ، ۲۵۰۰ کیلوگرم آرد فاسد کشف و توقیف شد. به گزارش ایسنا، محمد جواد باقری با اعلام این خبر افزود: پس از...اخبار صنایع کشاورزی و مواد غذایی
Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز
Author Rating
51star1star1star1star1star