اخبار صنایع کشاورزی به نقل از”خبرگزاری ایسنا” ، فرماندار شهرستان ورامین گفت: مهمترین موانع توسعه کشاورزی ورامین، کمبود منابع آبی است.

حسین کاغذلو ظهر سه شنبه در مراسم معارفه معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان ورامین گفت: شهرستان ورامین از ظرفیت‌های ویژه ای در حوزه کشاورزی و صنعت برخوردار است که با برنامه‌ریزی مدون و اصولی می‌توان بهترین استفاده را در توسعه اقتصادی شهرستان برد.

کاغذلو افزود: رهبر معظم انقلاب سال جاری را با عنوان رونق تولید نامگذاری کرده اند که دستیابی به این مهم به برنامه‌ریزی صحیح برای رسیدن به اهداف تسهیل و رفع موانع تولید نیاز دارد.

وی تأکید کرد: یکی از مهمترین برنامه‌های معاونت جدید، بررسی وضعیت واحدهای تولیدی، رفع مشکلات و موانع تولید به منظور حفظ وضعیت فعلی اشتغال و افزایش فرصت‌های شغلی پایدار در منطقه است.

فرماندار ورامین اظهار کرد: شهرستان ورامین، قطب کشاورزی استان تهران محسوب می‌شود و در اصل اقتصاد شهرستان بر پایه کشاورزی استوار شده است، یکی از مهمترین موانع توسعه کشاورزی ورامین، کمبود منابع آبی است از این رو توجه به کارگروه آب کشاورزی می‌تواند بسیاری از مشکلاتی که کشاورزان با آن دست و پنجه نرم می‌کند را برطرف کند.

کاغذلو گفت: شهرستان ورامین علاوه بر کشاورزی، در حوزه صنعت نیز یکی از شهرستان‌های مهم استان تهران محسوب می‌شود که با صدها واحد تولیدی و برخورداری از چهار شهرک صنعتی چرمشهر، سالاریه، شهید ملاآقایی و شهدای خیرآباد فرصت‌های شغلی پایداری را ایجاد کرده است.

وی افزود: از معاونت جدید برنامه‌ریزی فرمانداری ورامین انتظار می‌رود تا با تشکیل کارگروه‌های تخصصی و استفاده از تجربیات و تخصص کارشناسان، شرایط را برای ارتقا جایگاه شهرستان در حوزه‌های مختلف فراهم کنند.

بر اساس این گزارش، نرگس شرکت توسلی صبح امروز با حکم غلامرضا عباس پاشا، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران به عنوان معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرماندار ورامین معرفی شد و از زحمات مجتبی بوربور معاون سابق برنامه‌ریزی و توسعه تقدیر به عمل آمد.

منبع

https://foodin247.com/wp-content/uploads/2019/07/57903043.jpghttps://foodin247.com/wp-content/uploads/2019/07/57903043-150x150.jpgنویسندهاخبار صنایع کشاورزیاخبار,اخبار صنایع کشاورزی,کشاورزیاخبار صنایع کشاورزی به نقل از'خبرگزاری ایسنا' ، فرماندار شهرستان ورامین گفت: مهمترین موانع توسعه کشاورزی ورامین، کمبود منابع آبی است. حسین کاغذلو ظهر سه شنبه در مراسم معارفه معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان ورامین گفت: شهرستان ورامین از ظرفیت‌های ویژه ای در حوزه کشاورزی و صنعت برخوردار است که...اخبار صنایع کشاورزی و مواد غذایی
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star