۱۴۳ طرح راکد کشاورزی در کرمانشاه احیا شد

۱۴۳ طرح راکد کشاورزی در کرمانشاه احیا شد

اخبار صنایع کشاورزی به نقل از “خبرگزاری مهر” ، خسرو شهبازی اظهار داشت:

از مجموع ۴۴۳ طرح نیمه فعال و راکد بخش کشاورزی در سال جاری ۶۶ طرح احیا شد؛ همچنین تعداد ۷۷ طرح با استفاده از منابع زلزله با اشتغال ۴۳۱ نفر به چرخه تولید بازگشتند.

وی افزود:

از محل اعتبارات مختلف به منظور اجرای ۲۸۱۰ طرح و ۳۶۶۳ نفر اشتغالزایی در زیر بخش های کشاورزی شامل زراعت، باغبانی، صنایع تبدیلی، مکانیزاسیون، دام و شیلات ۳۲۸۵ میلیارد ریال پرداخت شده است.

به گفته مدیرکل جهاد کشاورزی استان کرمانشاه، از محل تسهیلات زلزله نیز برای اجرای ۲۴ هزار و ۸۱۸ طرح با ۲۸ هزار و ۵۴ نفر اشتغالزایی مبلغ ۵۳۵۷ میلیارد ریال نیاز است که جهت پرداخت به بانک‌ها معرفی شده اند.

شهبازی خاطرنشان کرد:

با پرداخت یک هزار و ۴۱۳ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال حدود ۱۱ هزار و ۸۳ طرح اشتغالزایی اجرا شده است.

منبع

https://foodin247.com/wp-content/uploads/2019/01/3014968-1.jpghttps://foodin247.com/wp-content/uploads/2019/01/3014968-1-150x150.jpgنویسندهاخبار صنایع کشاورزیاخبار,اخبار صنایع کشاورزی,صنایع کشاورزی,کشاورزی۱۴۳ طرح راکد کشاورزی در کرمانشاه احیا شد اخبار صنایع کشاورزی به نقل از 'خبرگزاری مهر' ، خسرو شهبازی اظهار داشت: از مجموع ۴۴۳ طرح نیمه فعال و راکد بخش کشاورزی در سال جاری ۶۶ طرح احیا شد؛ همچنین تعداد ۷۷ طرح با استفاده از منابع زلزله با اشتغال ۴۳۱ نفر به...اخبار صنایع کشاورزی و مواد غذایی
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star