برترین تولیدکنندگان کنسرو تن ماهی ایرانی

Top Iranian manufacturer of Canned tuna

۱- کنسرو تن ماهی اویلا 
۲- تن ماهی پردیس (گلستان)
 گلستان ، پس از نیم قرن تلاش همچنان می کوشد تا با کمک تجربیات اندوخته شده در این ۵۰ سال کالاهایی قابل اعتماد و با کیفیت تولید نماید .
• سال ۱۳۳۲ آغازی بود بر تلاشی بی وقفه برای اعتلای نام ایران زمین .
• دهه ۴۰ شمسی این تلاش بی وقفه سهم بازار گلستان را افزایش داد و گلستان را به یکی از معتبرترین نامهای تجاری ایرانی تبدیل نمود .
• دهه ۵۰ ، مدیران گلستان توسعه ساختاری را در اولویت برنامه های خود قرار دهند و با ایجاد تنوع در محصول و نام تجاری، کسب و کار خود را توسعه دادند.
• دهه ۶۰ با وجود مشکلات اقتصادی و درگیری کشور در جنگی ناخواسته ، گلستان کوشید با نو آوری در ساخت و تولید ماشین آلات در داخل کشور جبران کمبودهای ناشی از جنگ را بنماید .
• دهه ۷۰ همراه با ثبات اقتصادی و ارتقا توان اقتصادی کشور ، زیر ساختهای نوین فن آوری و اطلاعاتی را در کل گروه به روز و کارآمد نمود .
• دهه ۸۰ با ترسیم چشم انداز همکاری با موسسات بزرگ و معتبر بین المللی همراه بود. حرکت در مسیر این چشم انداز منجر به ورود نامهای تجاری معتبری چون توینینگر به بازار ایران شد .
10-1
۳– تن ماهی تحفه 
 محصولات دریایی تحفه از سال ۱۳۸۳ با هدف توسعه فرهنگ مصرف ماهی در کشور وارد بازار گردید.
محصولات کنسروی این مجموعه، در مجتمع تولیدی ساحل صید کنارک در زمینی به مساحت ۲۰۰۰۰ متر مربع، و زیربنـای ۹۰۰۰ متر مربـع با بهـره گیـری از تکنـولـوژی های روز دنیا و کادری متـخصص با امـکان تولیـد ۱۵۰/۰۰۰/۰۰ قوطی در سال تولید می گردد.
تولید کنسرو ماهی در وزن های مختلف، کنسرو ماهی در روغن زیتون، تن ماهی شویدی، رژیمی و هم چنین کنسروهای سالاد تن ماهی، خوراک تن ماهی و لوبیا، تن ماهی و بادمجان از دستاوردهای این مجموعه می باشد.
در فاز جدید ، برند تحفه با عرضه ماهی های تجاری و میگو به صورت فیله های منجمد به بازار عرضه گردید. این امر در شرکت فرآورده های پروتئینی آرمان جنوب در زمینی به مساحت ۸۲۵۰ مترمربـع در زیر بنای ۳۲۰۰ متر مربع با بهره مندی از مدرن ترین تجهیزات برودتی و بسته بندی از کشور آلمان و دانمارک به تولید می رسد. عرضه ی بیش از ۲۰ نوع ماهی و میگو در وزن های مختلف حاصل تلاش این شرکت می باشد.

ایجاد شبکه ی توزیع تخصصی محصولات دریایی منجمد جهت در دسترس قرار دادن این محصولات در شبکه ی فروشگاهی کل کشور از افتخاراتی است که برای اولین بار در کشور به همت نیروهای متخصص این مجموعه به ثمر نشست.

با توجه به اهمـیت مصـرف ماهی در سبـد کالایی انسان ها و توصیـه اکید کارشناسان به مصرف حـــداقل ۲ بار مـــــاهی در هفتـه این مجمــــوعه سعــی دارد این ارمغـان الهی را به بهتــرین شـکل بر سـر سفـره هم میهنان قرار دهد.

گروه محصولات تحفه سعــی دارد با ســرمشق قراردادن شعار “ ماهی یعنی تحفه… تحفه یعنی سلامتی ” گامی مهم در جهت ارتقاء سلامت جامعه بردارد.

امید است با یاری خــداوند و با تکیه بر تلاش کارشناسان و کارکــنان به این مهم دست یابیم.

menu_icon_icon2

۴- تن ماهی شیلانه

شرکت  کنسرو سازی شیلانه در سال ۱۳۵۹ در محل قزوین شهر صنعتی البرز با هدف تولید کنسرو ماهی تون احداث شد.

این شرکت دارای ۱۶،۴۰۴ متر مساحت کل و دارای سالن تولید به مساحت ۲،۷۴۸ متر مربع می باشد همچنین دارای پنج سردخانه جمعاً با ظرفیت ۵،۰۰۰ تن ماهی می باشد که از این نظر دارای رتبه اول در استان می باشد.

مالکیت شرکت خصوصی است که آقای بهرام بینا به عنوان رئیس هیئت مدیره و آقای غلامرضا شاکر مدیر عامل می باشد.

 سبد محصولات تولیدی شرکت شامل کنسرو لوبیا،نخود فرنگی،ذرت،کلیکا،مرغ،باقلا،سالاد مکزیکی و انواع کنسرو ماهی تون از جمله ماهی تون در روغن مایع، روغن زیتون و کنسرو ماهی تون با طعم سیر و فلفل می باشد.

can

 لازم به ذکر است که به دلیل کیفیت مطلوب کنسرو ماهی تون در روغن زیتون شیلانه، شرکت ما موفق به دریافت نشان ایمنی و سلامت از سوی وزارت بهداشت و درمان کشور برای این محصول شده است و نیز موفق به دریافت تندیس طلایی کیفیت در همایش استاندارد و صنعت در سال ۸۹ شده است.

همچنین کنسرو ماهی تون شیلانه دارای نشان استاندارد ملی ایران، گواهینامه   HACCP از URS انگلستان و نشان اهتمام به کیفیت می باشد و  همچنین تنها شرکت تولید کنسرو دارای گواهینامه EC  در استان قزوین می باشد.

۵- تن ماهی بندر عباس

از سال ۱۳۱۵ درحـوزه خـلیج فـارس شایـد ایـران اولـیـن کـشـوری اسـت که بـرای نخسـتیـن بار در راه پـیاده کـردن روشهـای نـویـن صـید و فـرآوری شیـلاتی درآبـهای خـلیـج فــارس و دریـای عــمان بـا استـفـاده از کشـتی هـای تحـقیقاتی و کـارشـناسان مـختـلف اقدام نموده و نسـبـت به تعـیین انـواع طـبقـه بـندی آبـزیان خـلیج فـارس و ارزیابی ذخایـراز جمله تون ماهیان و ساردین مبـادرت کرده است.

download-1

در همـین سال ها بود کـه کارخانه کنسرو ماهی تون بندر عباس تـوسط شیـلات ایـران بـرنامـه ریـزی شــد. ایــن مجموعـه به عنوان اولـین کارخـانه کنـسرو تون کشـور و منطـقه خـلیج فـارس ، علاوه بر تولید محصولات کنسروی ، در زمینه تولید پودر ماهی و قوطی سازی، فعالیت خود را در دهه سی شمسی آغاز نمود .

در سال ۱۳۵۲ با توسعه فعالیت کـارخانه جدید بازیر بـنای ۲۰۰۰ متر مربع و با ظرفیـت ۱۵ میـلیون قـوطی در سال آغازبه کار و کارخـانه قـدیم به سرد خانه ۱۲۰۰ تنی تبدیل شد .

فعالـیت های این مجموعه تا بعد از انقلاب اسلامی به عنـوان تنها کارخانه تولید کنـسرو ماهی تون ادامه داشته و سهـم بسـزایی در تامـین نیاز های جامعه ایفاء نمود ه است . و پس از پیروزی انقلاب اسلامی و همزمان با آغاز جنگ تحمیلی ، عمده تولیدات این کارخانه به تامین نیاز جبهه های جنگ حق علیه باطل ، اختصاص یافته است .

طی سالهای ۱۳۷۳ و ۱۳۷۴ کارخانه فعالیت چندانی نداشت و در سـال ۱۳۷۵ این کارخانه ازسوی شرکت سهامی شیـلات ایران به صـندوق بازنشسـتگی کارکـنان جـهاد کشاورزی واگذار گردید.

مجموعه در مرکز شهر قرار داشت و صندوق بازنشستگی کارکنان جهاد کشاورزی نیز توافق نموده بود که پس از پنج سال بهره برداری ، نسبت به انتقال واحد به خارج از شهر اقدام نماید .

در سال ۱۳۸۱ شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس که مالکیت کارخانه را داشت ، طراحی واحد جدید را در برنامه کاری خود قرار داد و عملیات ساخت واحد جدید در اواخر سال ۸۱ ، در شهرک صنعتی شماره ۲ بندرعباس آغاز گردید .

کارخانه کنـسرو تون بنـدرعباس در اسفند ماه سال ۱۳۸۴ تولید آزمایشی خود را آغاز و در ابتدای اردیبهشت سال ۱۳۸۵ ، با حضور وزیر وقت جهاد کشاورزی ، استاندار و مسئولین وقت استانی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، به صورت رسمی به بهره برداری رسید .

این مجـموعه در زمـینی بـه مـساحت ۴۳۰۰۰ مــتر مـربع و بـا زیربنـای ۱۱۰۰۰ متـرمربع ،۲۳۰۰۰ مترمربع محوطه سازی و ۹۰۰۰ متر مربع فضای سبز احداث شـده است .

برای قرار گرفتن در لیست برترین های صنایع کشور، ابتدا میبایست در سایت ثبت نام کنید، سپس اطلاعات شرکت خود را ثبت نمایید.

رتبه بندی بر اساس مقدار تولید در روز، تعداد کارکنان، استانداردها، قدمت شرکت و رضایت مشتریان می باشد.

رتبه بندی توسط کارشناسان ما نسبت به رزومه ارسال شده توسط شما صورت می پذیرد.

برای اطلاعات بیشتر با تلفن های : ۰۲۱۷۷۴۹۲۳۹۷ و ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸ تماس بگیرید.