برترین تولیدکنندگان کمپوت ها در ایران

 Top Iranian manufacturer of Compote

۱- کمپوت ها ی سید

مجتمع کشت و صنعت سادات خراسان با نام تجاری شناخته شده سید در سال ۱۳۷۴ تاسیس و در سال ۱۳۷۹ به بهره برداری رسید.

بیشترین فعالیت واحد محصولات غذایی سید در زمینه تولید رب گوجه فرنگی بوده و هم اکنون علاوه بر آن تولید کننده ۱۶ نوع محصول دیگر اعم از کنسرو، کمپوت، مربا و … می باشد.

کلیه کارکنان مجتمع کشت و صنعت سادات خراسان همواره در تلاشند تا با حفظ کیفیت محصولاتشان و نیز تولید انواع محصولات دیگر نیاز مشتریان عزیز خود را برآورده کرده و بر تعداد آنها بیفزایند.

komput_b_1

۲- صنایع غذایی سحر

علاوه بر تامین بخش قابل توجهی از نیازمندیهای داخلی قسمتی از محصولات خود را به کشورهای خارجی صادر و مرتباً افزایش قابل ملاحظه در هرسال نسبت به سال قبل داشته است.

download-2

۳- شرکت دشت مرغاب(یک و یک)

شرکت دشت مرغاب(سهامی عام)با نام تجاری شناخته شده ی یک و یک ،با سابقه ترین و بزرگ ترین مجموعه های تولیدی صنایع تبدیلی محصولات کشاورزی کشور محسوب میشود که از سال ۱۳۴۶ در منطقه دشت مرغاب واقع در۱۴۵ کیلومتری شهر شیراز در استان فارس در مساحتی حدود ۳۵ هکتار شروع به کار نموده است.
این شرکت از سال ۱۳۷۴ به شرکت سهامی عام تبدیل گردید وسهام آن به بورس اوراق بهادار راه یافت در سال ۱۳۸۴ سهام این شرکت به بخش خصوصی واگذار گردید.
شرکت دشت مرغاب با پشتوانه قدمت بالا, بر خورداری از دانش فنی ,فن آوری و نیروهای متخصص خود همواره در صدد بوده است به عنوان یکی از بنیانگذاران و پیشوران صنایع غذایی نوین ایران سطح تعالی و توسعه صنایع غذایی کشور را نیز ارتقا بخشد و خود را در سطح تولید کنندگان مطرح جهان با بالاترین کیفیت و استانداردهای ملی وجهان تطبیق دهد.دریافت گواهی نامه های ISO9000-2000,HACCPوFDA  بر این مدعاست.
نام یک و یک در کشورهای مختلفی هم چون آمریکا,انگلستان,فرانسه,آلمان,استرالیا, ایتالیا, سوئد, کانادا, ژاپن,مکزیک,چین,هند,عربستان,امارات متحده  عربی,کویت,قطر,کشورهای حوزه CIS و بسیاری از  کشورهای دیگر نامی آشنا و مورد استقبال است.به زودی نیز شاهد حضور گسترده این نام تجاری در کشور های آمریکای لاتین و آفریقا نیز خواهیم بود.
ارزش محوری گروه صنعتی یک و یک ,فراهم نمودن امکان دسترسی آسان مصرف کنندگان به غذای سالم و بهداشتی از طریق تولید محصول درجه یک از مواد درجه یک میباشد.

download-3

برای قرار گرفتن در لیست برترین های صنایع کشور، ابتدا میبایست در سایت ثبت نام کنید، سپس اطلاعات شرکت خود را ثبت نمایید.

رتبه بندی بر اساس مقدار تولید در روز، تعداد کارکنان، استانداردها، قدمت شرکت و رضایت مشتریان می باشد.

رتبه بندی توسط کارشناسان ما نسبت به رزومه ارسال شده توسط شما صورت می پذیرد.

برای اطلاعات بیشتر با تلفن های : ۰۲۱۷۷۴۹۲۳۹۷ و ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸ تماس بگیرید.