۹۵/۱۰/۱۹

واردات روغن پالم ۵۹درصد افزایش یافت

 واردات روغن پالم در ۹ ماه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۵۹درصد افزایش یافته و به رقم ۳۲۳هزار تن و ۷۶۱ تن و ارزش ۲۳۰میلیون و ۹۹۶هزار دلار رسیده است.
برخلاف تکذیب سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان درباره افزایش واردات روغن پالم در سال جاری، آماری که گمرک به‌تازگی منتشر کرده است نشان می‌دهد واردات این محصول در سال جاری ۵۹ درصد افزایش یافته است.
بر این اساس واردات روغن پالم در ظروف ۲۰۰ لیتری و بیشتر در  ۹ ماه سال جاری به ۳۲۳ هزار و ۷۶۱ تن رسیده که این رقم در مدت مشابه سال گذشته ۲۰۳ هزار و ۷۱ تن بوده است.
بنابراین گزارش روغن پالم هجدهمین کالای عمده وارداتی کشور در ۶ماهه ابتدای سال جاری بوده و برای واردات این حجم ۲۳۰ میلیون و  ۹۹۶ هزار دلار ارز از کشور خارج شده است.
منبع: فودپرس
https://foodin247.com/wp-content/uploads/2017/01/h-12-2.jpghttps://foodin247.com/wp-content/uploads/2017/01/h-12-2-150x150.jpgاخبار صنایع غذایی و کشاورزیاخبار روز ایراناخبار صنایع غذاییاخبار مواد غذاییاخبار,خبرگذاری صنایع کشاورزی و مواد غذایی,خبرگزاری,صنایع کشاورزی,قیمت,کشاورزی,مواد غذایی۹۵/۱۰/۱۹ واردات روغن پالم ۵۹درصد افزایش یافت  واردات روغن پالم در ۹ ماه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۵۹درصد افزایش یافته و به رقم ۳۲۳هزار تن و ۷۶۱ تن و ارزش ۲۳۰میلیون و ۹۹۶هزار دلار رسیده است. برخلاف تکذیب سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان درباره افزایش...اخبار صنایع کشاورزی و مواد غذایی