معرفی واحدها و کارشناسان برتر صنعت غذای مازندران

 

معرفی واحدها و کارشناسان برتر صنعت غذای مازندران

اخبار صنایع غذایی به نقل از “خبرگزاری ایسنا” ، رئیس انجمن صنایع غذایی مازندران از معرفی واحدها و کارشناسان برتر صنعت غذای استان خبرداد.

اسماعیل خاتمی مقدم در مورد برگزاری همایش بزرگداشت روز جهانی غذا اظهار کرد:

در این همایش که نوزدهم مهر ماه با حضور مدیران و کارشناسان صنایع غدایی استان، مسولین دستگاه های دولتی و تشکل های استانی و ملی، نمایندگان مجلس، دانشگاه ها و اصحاب رسانه برگزار می شود، ضمن طرح چالش ها و فرصت های بخش کشاورزی و صنایع تبدیلی و بازار، واحدهای تولیدی و کارشناسان برتر کیفیت صنایع غذایی استان معرفی می شوند.


بیشتر بدانید:علوم و صنایع غذایی چیست ؟


خاتمی مقدم در مورد چگونگی انتخاب واحدها و کارشناسان برتر صنعت غذای استان اظهار کرد:

بیش از ۲۰۰  واحد و کارشناس به دستگاه های نظارتی شامل استاندارد، غذا ودارو و دامپزشکی مازندران معرفی شدند که از این میان ۳۵ شرکت تولیدی و ۳۴ نفر از کارشناسان به عنوان منتخبین دستگاه های نظارتی به انجمن صنایع غذایی و دارویی مازندران معرفی شدند.

رئیس انجمن صنایع غذایی و دارویی مازندران افزود:

  این تعداد برای انتخاب نهایی از طریق حدود ۵۰۰ مدیر، کارشناس و اگاهان عرصه صنعت غذا در بخش های تولید، دانشگاه، رسانه و دستگاه های دولتی از طریق سایت و اپلیکیشن انجمن صنایع غذایی  به رای گذاشته می شوند.

وی با بیان اینکه در ۸ گروه غذایی، واحدها و کارشناسان برتر معرفی می شوند، اظهار کرد:

در روز برگزاری همایش از شرکت ها و کارشناسان برتر کیفیت استان با اهدای لوح و تندیس به صورت ویژه قدردانی خواهد شد.

* برگزاری جشن روز جهانی غذا بعد از ماه محرم

 رئیس انجمن صنایع غذایی و دارویی مازندران در مورد برگزاری جشن روز غذا گفت:

۱۶ اکتبر روز جهانی غذا مصادف با ماه محرم شده است از این رو برای حفظ  حرمت این ماه، برگزاری جشن روز جهانی غذا پس از ماه محرم انجام خواهد شد.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://foodin247.com/wp-content/uploads/2017/10/57529032.jpghttps://foodin247.com/wp-content/uploads/2017/10/57529032-150x150.jpgنویسندهاخبار صنایع غذاییاخبار,اخبار صنایع غذایی,مواد غذاییمعرفی واحدها و کارشناسان برتر صنعت غذای مازندران   اخبار صنایع غذایی به نقل از 'خبرگزاری ایسنا' ، رئیس انجمن صنایع غذایی مازندران از معرفی واحدها و کارشناسان برتر صنعت غذای استان خبرداد. اسماعیل خاتمی مقدم در مورد برگزاری همایش بزرگداشت روز جهانی غذا اظهار کرد: در این همایش که نوزدهم مهر ماه...اخبار صنایع کشاورزی و مواد غذایی