لیست تولیدکنندگان نان ایرانی

Top Iranian manufacturer of bread
۱- نان سحر :

نان سحر فعالیت خود را از سال ۱۳۵۰ در زمینه تولید نان و تحت عنوان نان بولکی پزی سحر آغاز نموده و از همان سال ضمن برقراری ارتباط با کمپانی های معظم بین المللی تولید کننده نان در کشورهای اروپایی، گامی بلند در راستای ارتقا سطح کیفی، ایجاد تنوع و کاهش ضایعان نانهای حجیم و نیمه حجیم برداشته است.

نان سحر
گروه صنعتی نان سحر به عنوان پیشگام در صنعت تولید نان، ماشین آلات و مواد بهبود دهنده در کشور از سالیان گذشته فعالیتهای خود را در  چهار زیر مجموعه:

– سازنده انواع ماشین آلات تولید نان حجیم و شیرینی – از سال ۱۳۶۳

– تهیه و تولید انواع بهبود دهنده و مواد افزودنی برای صنایع نان و شیرینی – از سال ۱۳۷۶ 

– تولید انواع نان حجیم و نیمه حجیم – از سال ۱۳۵۰

 اجرای دوره های تخصصی تولید نان از سال ۱۳۸۵

آغاز نموده و روند فعالیتهای تولیدی و تحقیقاتی خود را با رشد فزاینده ای دنبال می نماید.

۲- نان آوران :

گروه صنعتی نان آوران سبوس فعال ترین واحد تولیدی نان حجیم و نیمه حجیم و مسطح در سطح کشور بوده است که اولین کارخانه خود را در آبان‌ ماه سال ۱۳۷۹ با شعار نان همراه با سلامتی در شمال غرب تهران بزرگ افتتاح کرد و دارای بخش های مختلفی از جمله امور اداری ، مالی، آزمایشگاهی (میکروبی و شیمیایی ) اختلاط مواد ، واحد تحقیقات و توسعه R&D، واحد تولید ، واحد بسته بندی ، انبار، فروش و تبلیغات ، توزیع و … می باشد.

نان آوران این مجتمع با به­کارگیری روش‌های نوین در تولید و عرضه انواع نان به صورت کاملا بهداشتی و بدون ضایعات در بسته‌بندی‌های مناسب توانسته است جایگاه قابل ملاحظه‌ای را در بین اقشار مختلف مردم و صاحبان صنایع آرد و نان کسب نماید.

این شرکت با تولید نان‌های رژیمی مخصوص، نان­های مخصوص برای سالمندان، کودکان و ورزشکاران در صدد است گامی هر چند کوچک در تولید و عرضه مناسب نان بردارد.

۳- سنان :

شرکت صنایع غذایی نامی نیک نهاد (سهامی خاص) تحت نام تجاری سه نان، با احداث کارخانه در شهرک صنعتی بهارستان در زمینی به مساحت ۱.۵ هکتار، به عنوان اولین و تنها واحد تولید کننده نان صنعتی در ایران با ظرفیت تولید ۵۰ تن در روز فعالیت خود را آغاز نمود و در ۲۲ مهرماه ۱۳۸۷ به بهره برداری رسید.

سنان

ماشین آلات این کارخانه از جدیدترین فناوری روز دنیا متعلق به شرکت Kaak هلند می باشد و کاملا مکانیزه، بدون دخالت دست، محصولات سالم، مرغوب با طعم و مزه مطبوع تولید میکند.

شرکت های تولیدکنندگان نان

برای ثبت، نام شرکت خود در لیست بالا می توانید بصورت کاملا رایگان به سایت http://business247.ir مراجعه فرمایید و اطلاعات محصولات خود را ثبت نمایید.

همچنین تولیدکنندگان محترمی که قصد شروع صادرات  و بازاریابی در خارج از کشور را دارند، می توانند با ما در تماس باشند.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این مقاله
Author Rating
51star1star1star1star1star