برترین تولیدکنندگان نان ایرانی

Top Iranian manufacturer of bread
۱- نان سحر :

نان سحر فعالیت خود را از سال ۱۳۵۰ در زمینه تولید نان و تحت عنوان نان بولکی پزی سحر آغاز نموده و از همان سال ضمن برقراری ارتباط با کمپانی های معظم بین المللی تولید کننده نان در کشورهای اروپایی، گامی بلند در راستای ارتقا سطح کیفی، ایجاد تنوع و کاهش ضایعان نانهای حجیم و نیمه حجیم برداشته است.

images-1
گروه صنعتی نان سحر به عنوان پیشگام در صنعت تولید نان، ماشین آلات و مواد بهبود دهنده در کشور از سالیان گذشته فعالیتهای خود را در  چهار زیر مجموعه:

– سازنده انواع ماشین آلات تولید نان حجیم و شیرینی – از سال ۱۳۶۳

– تهیه و تولید انواع بهبود دهنده و مواد افزودنی برای صنایع نان و شیرینی – از سال ۱۳۷۶ 

– تولید انواع نان حجیم و نیمه حجیم – از سال ۱۳۵۰

 اجرای دوره های تخصصی تولید نان از سال ۱۳۸۵

آغاز نموده و روند فعالیتهای تولیدی و تحقیقاتی خود را با رشد فزاینده ای دنبال می نماید.

۲- نان آوران :

گروه صنعتی نان آوران سبوس فعال ترین واحد تولیدی نان حجیم و نیمه حجیم و مسطح در سطح کشور بوده است که اولین کارخانه خود را در آبان‌ ماه سال ۱۳۷۹ با شعار نان همراه با سلامتی در شمال غرب تهران بزرگ افتتاح کرد و دارای بخش های مختلفی از جمله امور اداری ، مالی، آزمایشگاهی (میکروبی و شیمیایی ) اختلاط مواد ، واحد تحقیقات و توسعه R&D، واحد تولید ، واحد بسته بندی ، انبار، فروش و تبلیغات ، توزیع و … می باشد.

download-4 این مجتمع با به­کارگیری روش‌های نوین در تولید و عرضه انواع نان به صورت کاملا بهداشتی و بدون ضایعات در بسته‌بندی‌های مناسب توانسته است جایگاه قابل ملاحظه‌ای را در بین اقشار مختلف مردم و صاحبان صنایع آرد و نان کسب نماید.

این شرکت با تولید نان‌های رژیمی مخصوص، نان­های مخصوص برای سالمندان، کودکان و ورزشکاران در صدد است گامی هر چند کوچک در تولید و عرضه مناسب نان بردارد.

۳- سنان :

شرکت صنایع غذایی نامی نیک نهاد (سهامی خاص) تحت نام تجاری سه نان، با احداث کارخانه در شهرک صنعتی بهارستان در زمینی به مساحت ۱.۵ هکتار، به عنوان اولین و تنها واحد تولید کننده نان صنعتی در ایران با ظرفیت تولید ۵۰ تن در روز فعالیت خود را آغاز نمود و در ۲۲ مهرماه ۱۳۸۷ به بهره برداری رسید.

download-5

ماشین آلات این کارخانه از جدیدترین فناوری روز دنیا متعلق به شرکت Kaak هلند می باشد و کاملا مکانیزه، بدون دخالت دست، محصولات سالم، مرغوب با طعم و مزه مطبوع تولید میکند.

برای قرار گرفتن در لیست برترین های صنایع کشور، ابتدا میبایست در سایت ثبت نام کنید، سپس اطلاعات شرکت خود را ثبت نمایید.

رتبه بندی بر اساس مقدار تولید در روز، تعداد کارکنان، استانداردها، قدمت شرکت و رضایت مشتریان می باشد.

رتبه بندی توسط کارشناسان ما نسبت به رزومه ارسال شده توسط شما صورت می پذیرد.

برای اطلاعات بیشتر با تلفن های : ۰۲۱۷۷۴۹۲۳۹۷ و ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸ تماس بگیرید.