برترین تولیدکنندگان مکمل های غذایی کودک در ایران

۱-غذای کودک آی سودا

برادران توکلی از سال ۱۳۵۴ فعالیت خود را درزمینه شیرینی، شکلات وبستنی به صورت صنفی آغاز وپس ازتجربیات فراوان درسال ۱۳۷۳ اولین شرکت را با نام شکوه شاد شانجان تاسیس کردند ونام تجاری آی سودا را برای محصولات شرکت به ثبت رساندند «آی سودا در زبان آذری به معنی تصویر ماه در آب است». این شرکت در ابتدا به تولید انواع شکلات، کیک ، قرص های خوشبوکننده دهان ، انواع پودر شربت و پودر ژله مشغول شدکه با تلاش پرسنل وحمایت های مصرف کنندگان وطی گذشت سال ها تا امروز به یکی از قطب های نامی در صنعت غذایی کشور تبدیل شده است.

در حال حاضر گروه صنایع غذایی آی سودا شامل چهار شرکت تولیدی و یک شرکت پخش است که محصولات متنوعی شامل انواع شکلات ،آبنبات وتافی ،کیک وکلوچه ، پودر کیک ، انواع دسر( پودینگ) ، پودر شربت وپودر ژله ، آبمیوه وژله آماده ، غذای کودک ، انواع ماکارونی و ماکارونی رژیمی ،آرد و آرد رژیمی تولید و عرضه می نماید.

تولیدات گروه صنایع غذایی آی سودا در چهار کارخانه مدرن وتحت نظارت آزمایشگاه های تخصصی صنعت غذا صورت می گیرد و در این راستا تمامی استاندارد های داخلی ونیز استاندارد های بین المللی (حلال و ISO9001:2008 ،ISO22000:2005 ، ISO14001:2004، ISO 18001)درکارخانجات این گروه صنعتی بکاربرده می شوند تا از سلامت وکیفیت محصولات اطمینان خاطرحاصل شود . با توجه به ایجاد سیستم اتوماسیون صنعتی واصلاح مداوم پروسه تولیدکه باعث رشد سریع محصولات از نظر کیفی وکمی شده است. این گروه توانسته ۵۶ پروانه ساخت از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، ۹ پروانه کاربرد علامت استاندارد از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و ثبت نام تجاری خود در بیش از ۱۰۰ کالا و در تمامی طبقات غذایی در سازمان ثبت شرکتهای ایران تا سال ۱۳۹۰ گردد.

f51e7fa4-4dc2-4caa-95e1-5d4d164d0279

 

برای قرار گرفتن در لیست برترین های صنایع کشور، ابتدا میبایست در سایت ثبت نام کنید، سپس اطلاعات شرکت خود را ثبت نمایید.

رتبه بندی بر اساس مقدار تولید در روز، تعداد کارکنان، استانداردها، قدمت شرکت و رضایت مشتریان می باشد.

رتبه بندی توسط کارشناسان ما نسبت به رزومه ارسال شده توسط شما صورت می پذیرد.

برای اطلاعات بیشتر با تلفن های : ۰۲۱۷۷۴۹۲۳۹۷ و ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸ تماس بگیرید.