محکومیت میلیاردی یک شرکت تولید مواد غذایی در گیلان

محکومیت میلیاردی یک شرکت تولید مواد غذایی در گیلان

اخبار مواد غذایی به نقل از فود پرس :
مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از محکومیت یک میلیارد تومانی یک شرکت تولید مواد غذایی با اتهام گرانفروشی در تعزیرات حکومتی خبر داد .
به گزارش ایلنا از رشت، مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از محکومیت یک میلیاردی یک شرکت تولید مواد غذایی با اتهام گرانفروشی در تعزیرات حکومتی خبر داد .
————————————————————————————————————
————————————————————————————————————
رضا قشلاقی بیان کرد: شرکتی که اقدام به توزیع محصولات تولید قبلی با قیمت جدید نموده بود به اتهام گرانفروشی به تعزیرات حکومتی معرفی شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان  تصریح کرد: پس از ثبت وانجام تشریفات دادرسی و احضار مدیر شرکت و استماع دفاعیات وی و احراز تخلف گرانفروشی کالا ، حکم بپرداخت مبلغ یک میلیارد ریال جزای نقدی در حق دولت صادر شد .
وی افزود: با اعتراض محکوم علیه پرونده مجددا در شعبه تجدیدنظر مورد رسیدگی قرار گرفت وعینا تایید گردید و در تاریخ ۹۶/۳/۳حکم صادره اجرا و پرونده مختومه شد.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://foodin247.com/wp-content/uploads/2017/06/h-5-1.jpghttps://foodin247.com/wp-content/uploads/2017/06/h-5-1-150x150.jpgنویسندهاخبار مواد غذاییاخبار,اخبار روز ایران,اخبار صنایع غذایی,اخبار مواد غذایی,بازار مواد غذایی ایران,تعزیراتمحکومیت میلیاردی یک شرکت تولید مواد غذایی در گیلان اخبار مواد غذایی به نقل از فود پرس : مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از محکومیت یک میلیارد تومانی یک شرکت تولید مواد غذایی با اتهام گرانفروشی در تعزیرات حکومتی خبر داد . به گزارش ایلنا از رشت، مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از محکومیت...اخبار صنایع کشاورزی و مواد غذایی