محکومیت میلیاردی یک شرکت تولید مواد غذایی در گیلان

محکومیت میلیاردی یک شرکت تولید مواد غذایی در گیلان

اخبار مواد غذایی به نقل از فود پرس :
مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از محکومیت یک میلیارد تومانی یک شرکت تولید مواد غذایی با اتهام گرانفروشی در تعزیرات حکومتی خبر داد .
به گزارش ایلنا از رشت، مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از محکومیت یک میلیاردی یک شرکت تولید مواد غذایی با اتهام گرانفروشی در تعزیرات حکومتی خبر داد .
————————————————————————————————————
————————————————————————————————————
رضا قشلاقی بیان کرد: شرکتی که اقدام به توزیع محصولات تولید قبلی با قیمت جدید نموده بود به اتهام گرانفروشی به تعزیرات حکومتی معرفی شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان  تصریح کرد: پس از ثبت وانجام تشریفات دادرسی و احضار مدیر شرکت و استماع دفاعیات وی و احراز تخلف گرانفروشی کالا ، حکم بپرداخت مبلغ یک میلیارد ریال جزای نقدی در حق دولت صادر شد .
وی افزود: با اعتراض محکوم علیه پرونده مجددا در شعبه تجدیدنظر مورد رسیدگی قرار گرفت وعینا تایید گردید و در تاریخ ۹۶/۳/۳حکم صادره اجرا و پرونده مختومه شد.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://foodin247.com/wp-content/uploads/2017/06/h-5-1.jpghttps://foodin247.com/wp-content/uploads/2017/06/h-5-1-150x150.jpgنویسندهاخبار مواد غذاییاخبار,اخبار روز ایران,اخبار صنایع غذایی,اخبار مواد غذایی,بازار مواد غذایی ایران,تعزیراتمحکومیت میلیاردی یک شرکت تولید مواد غذایی در گیلاناخبار مواد غذایی به نقل از فود پرس :مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از محکومیت یک میلیارد تومانی یک شرکت تولید مواد غذایی با اتهام گرانفروشی در تعزیرات حکومتی خبر داد .به گزارش ایلنا از رشت، مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از محکومیت...اخبار صنایع کشاورزی و مواد غذایی