لیست تولیدکنندگان محصولات غذایی رژیمی در ایران

۱-محصولات بدون قند ، رژیمی و دیابتی کامور: 

کاموَر به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده محصولات بدون قند و رژیمی در ایران با بهره گیری از تجارب پیشینیان خود و دانش امروزی با احساس تعهد در برابر سلامت جامعه ضمن حفظ پیشرو بودن به ایفای نقش در ارائه سبد کاملی از محصولات فراسودمند می پردازد که احساس لذت خوردن را با سلامتی همراه سازد و ارمغان آن زندگی بهتر ، طولانی تر ، سالم تر ، پربارتر و لذت بخش برای مشتریان می باشد . این مجموعه با بهره گیری از کارکنان دانشگر ، نوآور و توانمند به ارزش آفرینی بالای فعالیت های خود می اندیشد . کاموَر در سطح ایران و منطقه فعالیت می نماید .

 

۲- صنایع غذایی انصار(جمانه)

شرکت صنایع غذایی انصاری در ابتدا به شکل سنتی از یک کارگاه کوچک در سال ۱۳۵۰ واقع در جاده چالوس شروع به کارکرد و فعالیت آن با تولید نان شیرینی و کلوچه های سنتی از آرد گندم و جو آغاز شد. به دلیل استقبال مصرف کنندگان از کلوچه ها و بیسکویت های جو ، این دو محصول در یک مکان بزرگتر با امکانات بیشتر و راه اندازی واحد کنترل کیفیت و اخذ پروانه های لازم به تولید انبوه رسید و با مدرن کردن ماشین آلات خطوط تولید و بسته بندی های کاملا بهداشتی در سطح وسیع تری عرضه شد که با استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه و فرمولاسیون منطبق با استانداردهای مربوطه درج شده در پروانه ساخت صادره از وزارت بهداشت امیدوار است بتواند بهترین موقعیت را بین فرآورده های مشابه بدست آورد و محصولات این شرکت با نام تجاری جمانه به بازار عرضه میگردد.

خط مشی و اهداف واحد تولیدی

این واحد تولیدی در فرآورده های بیسکویت و کلوچه ابتدا جلب رضایت مشتریان را مد نظر قرار داده و با استفاده از مواد اولیه مرغوب و رعایت قوانین بهداشتی تمامی تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا ضمن تولید و عرضه محصولاتی با کیفیت که منطبق با استانداردهای مربوط و پروانه های بهداشتی باشد رسیدن به موقعیت ممتاز در بین فرآورده های مشابه و یافتن جایگاه ویژه در بین مصرف کنندگان را هدف خود سازد و درصدد است با اخذ گواهینامه های کیفی ازجمله پروانه کاربرد علامت استاندارد ملی ایران. گواهینامه های ISO9000 و HACCP ضمن ارتقای کیفیت محصول بازار داخلی حضور در بازارهای خارجی و رقابت با محصولات مشابه خارجی را جزء اهداف پیش رو قرار دهد.

 

تولیدکنندگان و فروشندگان محترم محصولات غذایی رژیمی

برای ثبت، نام شرکت خود در لیست بالا می توانید بصورت کاملا رایگان به سایت http://business247.ir مراجعه فرمایید و اطلاعات محصولات خود را ثبت نمایید. عزیزانی که درخواست حضور در قسمت VIP را دارند محصول مورد نظر خود را بصورت ویژه ثبت کنند و سپس با شماره ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸ تماس حاصل نمایند.

همچنین تولیدکنندگان محترمی که قصد شروع صادرات  و بازاریابی در خارج از کشور را دارند، می توانند با ما در تماس باشند.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این مقاله
Author Rating
51star1star1star1star1star