تولیدکنندگان برتر عسل در ایران

Top Iranian manufacturer of honey

۱- عسل مدا 

شرکت تعاونی تولیدی پرورش زنبور عسل “نحل میهن” در سال ۱۳۷۶ تاسیس گردید. این مجموعه هم اکنون با داشتن بیش از سه دهه فعالیت حرفه‌ای در عرصه پرورش زنبور عسل و تولید ملکه و تولید عسل مرغوب، دارای ۳۵۰۰ کلنی زنبور عسل و مفتخر به دریافت بیش از ۶۵ لوح برتری با عناوین تعاونی نمونه، زنبوردار نمونه استانی و کشوری، کارآفرین برتر ملی، اولین دارنده استاندارد اجباری عسل در ایران، دریافت تندیس طلایی کیفیت از صنایع غذایی و استاندارد کشور، ستاره طلایی کیفیت بین‌المللی و استاندارد FDA آمریکا وISO9001 و OHSAS 18001 و  ISO14001 و ISO10004 و ISO22000 و HALAL و HACCP است.

sss-1024x650

 

۲- شرکت خلخال کندو

شرکت خلخال کندو(پرنده) در سال ۱۳۵۶ با هدف ارائه خدمات زنبورداری ، انجام کارهای تحقیقاتی ، تاسیس زنبورستان برای زنبورداران، تولید عسلهای چند ویتامینه و …در شهرستان خلخال شروع به کار کرد.

p1020199

شیرالله پرنده به عنوان مدیر عامل شرکت خلخال کندو در سال ۱۳۸۰ موفق شد محصول جدیدی بنام عسل شیر طبیعی را پس از سالها تحقیق و آزمایش، تولید و به بازار عرضه نماید.این محصول از تغذیه زنبوران عسل با ترکیبی از عسل،شیر طبیعی، ژله رویال،جین سینگ ، گرده گل و آنزیمهای معده زنبور عسل توسط زنبور عمل آوری و استحصال شده است.

محصول تولیدی دارای گواهی کیفیت از فارماکولوژی لوند سوئد و گواهی tüv  ، گواهی کیفیت از دانشگاههای علوم پزشکی کرج و اردبیل  می باشد.هم چنین  سال ۱۳۸۴ در جشنواره ملی تولید محصولات سالم به عنوان سالمترین محصول سال شناخته شد.

۳- عسل آبشن

شرکت مهران آویشه با هدف تولید و بسته بندی محصولات کندو ( عسل، گرده گل، ژله رویال و… ) توسط تعدادی از زنبورداران منطقه طالقان به مدیریت عاملی آقای محمد صادق مهرانی در سال ۱۳۷۸به شماره ثبت ۵۶ تاسیس گردید.

avishan-1-1

با توجه به پوشش گیاهی بسیار مناسب در ارتفاعات البرز که عمدتا با گیاهان دارویی مانند آویشن، گون – باریجه، گرز، تیغ، اکلیل کوهی، اسپرس، شبدر و غیره پوشیده شده است، زنبورداران این شرکت را بر آن داشته تا با استفاده از کلنی های زنبور عسل خود اقدام به جمع آوری شهد گلهای منطقه طالقان نموده و یکی از نادرترین و مرغوبترین عسل های ارگانیک و استاندارد ایران را تولید نمایند.

برای قرار گرفتن در لیست برترین های صنایع کشور، ابتدا میبایست در سایت ثبت نام کنید، سپس اطلاعات شرکت خود را ثبت نمایید.

رتبه بندی بر اساس مقدار تولید در روز، تعداد کارکنان، استانداردها، قدمت شرکت و رضایت مشتریان می باشد.

رتبه بندی توسط کارشناسان ما نسبت به رزومه ارسال شده توسط شما صورت می پذیرد.

برای اطلاعات بیشتر با تلفن های : ۰۲۱۷۷۴۹۲۳۹۷ و ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸ تماس بگیرید.