برترین عرضه کنندگان صنعت مرغ ایران

Top Iranian manufacturer of  Poultry industry

۱- شرکت کیوان مرغ پرطلای مهاباد

مجتمع شرکت کیوان مرغ پرطلایی مهاباد فعالیت خود را از سال ۱۳۶۸ با یک واحد پرورش مرغ گوشتی۵۰۰۰ قطعه ای و تحت عنوان شرکت آرمان ماکیان در جنوب استان آذربایجان غربی شهرستان مهاباد که در یکی از مناطق خوش آب و هوای ییلاقی شروع نمود.
سپس با توسعه و احداث واحد های پرورش مرغ گوشتی ۲۵۰۰۰ قطعه ای نیز در زمینهای روستایی اگریقاش در سال ۱۳۷۳ و یک واحد ۳۰۰۰۰ قطعه ای در زمین های روستای قزل قوپی در سال ۱۳۷۵ ، یک واحد ۲۰۰۰۰  قطعه ای نیز در زمین های روستای اگریقاش در سال ۱۳۷۶ ، یک واحد ۳۰۰۰۰ قطعه ای در زمین های روستای یوسف کند در سال ۱۳۷۸ و یک واحد ۴۵۰۰۰ قطعه ای دیگر در زمین های روستای اگریقاش در سال ۱۳۸۶ و یک واحد با ظرفیت ۴۰۰۰۰ قطعه در زمینهای روستای دریاس در سال ۱۳۹۱ و با توسعه واحد های موجود به ظرفیت ۱۰۰۰۰۰  قطعه ظرفیت کل واحد های گوشتی را جمعا به ۰۰۰/ ۲۹۰ قطعه و تولید سالیانه ۳۵۰۰ تن گوشت سفید با بهترین کیفیت رسانده است.

img1
مجموع واحد های فوق در زمینی به مساحت ۷۰ هکتار در خوش آب و هواترین مناطق استان آذربایجان غربی در شهرستان مهاباد احداث گردیده و به بهره برداری رسیده است .

شرکت کیوان مرغ پرطلای مهاباد در راستای راه اندازی و ایجاد سیستم یکپارچه تولید، در خردادماه سال۱۳۹۳ نسبت به خرید و سرمایه گذاری در ۷۸ درصد سهام کشتارگاه صنعتی کیمیامرغ میاندوآب اقدام نمود.

کشتارگاه مزبور در کیلومتر ۸  جاده میاندوآب به سمت بوکان در سال ۱۳۷۷ تاسیس و فعالیت خود را شروع نموده است. ظرفیت کشتارگاه تولید ۲۰۰۰ قطعه مرغ پرکنده در ساعت می باشد، خط تولید کشتارگاه شامل دستگاههای تمام اتوماتیک و خودکارخط کشتار و اسکالدر، خط تخلیه املاح و احشاء، چیلر و همچنین بخش بسته بندی و قطعه بندی است، در راستای انبارش، کشتارگاه دارای ۲ تونل انجماد به ظرفیت۴۰تن در روز و سردخانه زیر صفر درجه به ظرفیت ۵۰۰تن است.

این شرکت کلیه واحد های مرغ گوشتی و مادر و در کارخانه جوجه کشی و کارخانه خوراک دام و طیور خود را مجهز به سیستم های کنترل رایانه ای شرکت OPTCON و  MOLTIFAN هلند و تجهیزات و دستگاههای ROXELL بلژیک و VENCOMATIC و PTN هلند و ERMAF آلمان و  JIMES WAY کانادا نموده است که در نوع خود در خاورمیانه بی نظیر می باشد.

۲-شرکت مرغ اجداد زربال

شرکت مرغ اجداد زربال  (سهامی خاص) در ۲۵ اسفند سال ۱۳۷۰ با هدف تأمین بخشی از جوجه یکروزه مادر و پدر گوشتی مورد نیاز کشور تأسیس گردید و فعالیت خود را با احداث ۳ واحد اجداد گوشتی و یک کارخانه جوجه‌کشی و تولید سالیانه ۲ میلیون قطعه جوجه یکروزه مادر گوشتی در منطقه نشتارود استان مازندران آغاز نمود.

images

در طی سالیان نه چندان طولانی همراه با رشد صنعت طیور در کشور و ارتقای کیفی محصولات تولیدی این شرکت و افزایش تقاضا برای جوجه‌های تولیدی این شرکت، برنامه توسعه کمی و افزایش ظرفیت تولیدی در دستور کار شرکت قر ارگرفت و به همین منظور طی قرارداد مشارکت با شرکت سپیدان (از شرکت‌های تحت مالکیت شرکت سرمایه‌گذاری کشاورزی کوثر) و سه شرکت دیگر (متعلق به بخش خصوصی) و همچنین خرید یک فارم اجداد در منطقه لاکان رشت با ظرفیت تولید دو میلیون قطعه جوجه یکروزه مادر گوشتی در سال، ظرفیت تولید سالیانه شرکت به حدود۸/۵ میلیون قطعه جوجه یکروزه مادر گوشتی رسیده است.

برای قرار گرفتن در لیست برترین های صنایع کشور، ابتدا میبایست در سایت ثبت نام کنید، سپس اطلاعات شرکت خود را ثبت نمایید.

رتبه بندی بر اساس مقدار تولید در روز، تعداد کارکنان، استانداردها، قدمت شرکت و رضایت مشتریان می باشد.

رتبه بندی توسط کارشناسان ما نسبت به رزومه ارسال شده توسط شما صورت می پذیرد.

برای اطلاعات بیشتر با تلفن های : ۰۲۱۷۷۴۹۲۳۹۷ و ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸ تماس بگیرید.