لیست عرضه کنندگان صنعت مرغ  و مرغداری ایران

Top Iranian manufacturer of  Poultry industry

۱- شرکت کیوان مرغ پرطلای مهاباد

مجتمع شرکت کیوان مرغ پرطلایی مهاباد فعالیت خود را از سال ۱۳۶۸ با یک واحد پرورش مرغ گوشتی۵۰۰۰ قطعه ای و تحت عنوان شرکت آرمان ماکیان در جنوب استان آذربایجان غربی شهرستان مهاباد که در یکی از مناطق خوش آب و هوای ییلاقی شروع نمود.
سپس با توسعه و احداث واحد های پرورش مرغ گوشتی ۲۵۰۰۰ قطعه ای نیز در زمینهای روستایی اگریقاش در سال ۱۳۷۳ و یک واحد ۳۰۰۰۰ قطعه ای در زمین های روستای قزل قوپی در سال ۱۳۷۵ ، یک واحد ۲۰۰۰۰  قطعه ای نیز در زمین های روستای اگریقاش در سال ۱۳۷۶ ، یک واحد ۳۰۰۰۰ قطعه ای در زمین های روستای یوسف کند در سال ۱۳۷۸ و یک واحد ۴۵۰۰۰ قطعه ای دیگر در زمین های روستای اگریقاش در سال ۱۳۸۶ و یک واحد با ظرفیت ۴۰۰۰۰ قطعه در زمینهای روستای دریاس در سال ۱۳۹۱ و با توسعه واحد های موجود به ظرفیت ۱۰۰۰۰۰  قطعه ظرفیت کل واحد های گوشتی را جمعا به ۰۰۰/ ۲۹۰ قطعه و تولید سالیانه ۳۵۰۰ تن گوشت سفید با بهترین کیفیت رسانده است.

img1
مجموع واحد های فوق در زمینی به مساحت ۷۰ هکتار در خوش آب و هواترین مناطق استان آذربایجان غربی در شهرستان مهاباد احداث گردیده و به بهره برداری رسیده است .

شرکت کیوان مرغ پرطلای مهاباد در راستای راه اندازی و ایجاد سیستم یکپارچه تولید، در خردادماه سال۱۳۹۳ نسبت به خرید و سرمایه گذاری در ۷۸ درصد سهام کشتارگاه صنعتی کیمیامرغ میاندوآب اقدام نمود.

کشتارگاه مزبور در کیلومتر ۸  جاده میاندوآب به سمت بوکان در سال ۱۳۷۷ تاسیس و فعالیت خود را شروع نموده است. ظرفیت کشتارگاه تولید ۲۰۰۰ قطعه مرغ پرکنده در ساعت می باشد، خط تولید کشتارگاه شامل دستگاههای تمام اتوماتیک و خودکارخط کشتار و اسکالدر، خط تخلیه املاح و احشاء، چیلر و همچنین بخش بسته بندی و قطعه بندی است، در راستای انبارش، کشتارگاه دارای ۲ تونل انجماد به ظرفیت۴۰تن در روز و سردخانه زیر صفر درجه به ظرفیت ۵۰۰تن است.

این شرکت کلیه واحد های مرغ گوشتی و مادر و در کارخانه جوجه کشی و کارخانه خوراک دام و طیور خود را مجهز به سیستم های کنترل رایانه ای شرکت OPTCON و  MOLTIFAN هلند و تجهیزات و دستگاههای ROXELL بلژیک و VENCOMATIC و PTN هلند و ERMAF آلمان و  JIMES WAY کانادا نموده است که در نوع خود در خاورمیانه بی نظیر می باشد.

۲-شرکت مرغ اجداد زربال

شرکت مرغ اجداد زربال  (سهامی خاص) در ۲۵ اسفند سال ۱۳۷۰ با هدف تأمین بخشی از جوجه یکروزه مادر و پدر گوشتی مورد نیاز کشور تأسیس گردید و فعالیت خود را با احداث ۳ واحد اجداد گوشتی و یک کارخانه جوجه‌کشی و تولید سالیانه ۲ میلیون قطعه جوجه یکروزه مادر گوشتی در منطقه نشتارود استان مازندران آغاز نمود.

images

در طی سالیان نه چندان طولانی همراه با رشد صنعت طیور در کشور و ارتقای کیفی محصولات تولیدی این شرکت و افزایش تقاضا برای جوجه‌های تولیدی این شرکت، برنامه توسعه کمی و افزایش ظرفیت تولیدی در دستور کار شرکت قر ارگرفت و به همین منظور طی قرارداد مشارکت با شرکت سپیدان (از شرکت‌های تحت مالکیت شرکت سرمایه‌گذاری کشاورزی کوثر) و سه شرکت دیگر (متعلق به بخش خصوصی) و همچنین خرید یک فارم اجداد در منطقه لاکان رشت با ظرفیت تولید دو میلیون قطعه جوجه یکروزه مادر گوشتی در سال، ظرفیت تولید سالیانه شرکت به حدود۸/۵ میلیون قطعه جوجه یکروزه مادر گوشتی رسیده است.

عرضه کننذگان و فروشندگان محترم صنعت مرغ و مرغداری

برای ثبت، نام شرکت خود در لیست بالا می توانید بصورت کاملا رایگان به سایت http://business247.ir مراجعه فرمایید و اطلاعات محصولات خود را ثبت نمایید.

همچنین تولیدکنندگان محترمی که قصد شروع صادرات  و بازاریابی در خارج از کشور را دارند، می توانند با ما در تماس باشند.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این مقاله
Author Rating
51star1star1star1star1star