صادرات ۲۰۰ تن هنداونه به قطر

 

صادرات 200 تن هنداونه به قطر

اخبار صنایع کشاورزی به نقل از فود پرس:
گمرک ایران از صادرات ۲۰۰ تن هنداونه به قطر از بندر گناوه خبر داد.
 گمرک ایران از شروع صادرات میوه از بندرگناوه به دوحه قطر خبر داد.
منصور بازیار مدیر کل گمرک گناوه عنوان کرد: محموله ۲۰۰ تنی هندوانه از گمرک گناوه استان بوشهر جهت صادرات به کشور قطر بارگیری شد.
همچنین مدیرکل گمرک بندرلنگه از پیش‌بینی رشد ۷۰ درصدی صادرات کالا به قطر خبر داده و گفته است: مجوز صادرات با هدف تشویق صادرکنندگان زیر یک ساعت صادر می‌شود.
———————————————————————————————————-
                 بیشتر بدانید: تغذیه سالم برای هر گروه خونی چیست؟
———————————————————————————————————-
مدیرکل گمرک بندرلنگه گفت: در حال حاضر مجوز صادرات کالا به قطر از طریق سامانه جامع گمرکی و پنجره واحد تجارت فرامرزی درگمرک بندرلنگه با هدف تشویق صادرکنندگان زیر یک ساعت صادر می‌شود که این مهم با تعامل ویژه اداره بندر، گمرک و اداره صنعت، معدن و تجارت میسر شده است.
صفر شیبانی با اشاره به صدور مجوز صادرات کالا زیر یک ساعت در گمرک بندر لنگه گفت: پیش‌بینی می‌شود صادرات کالا از بندر لنگه به قطر  در روزهای آینده ۷۰ درصد افزایش یابد.
وی با اشاره به ظرفیت و فرصت بوجود آمده برای صادرات کالا از بندرلنگه به کشور قطر اظهار داشت: در روزهای اخیر ۲۰۰ تن کالا در قالب ۱۰کانتینر به ارزش ریالی یک میلیارد و ۳۶ میلیون و ۴۸۹ هزار ریال  از بندر لنگه به کشور قطر صادر شده است.
وی در ادامه با اشاره به پیشینه صادرات کالا از بندر لنگه به کشور قطر بیان داشت: در گذشته از طریق این بندر صادرات شن و ماسه و دام به کشور قطر انجام می‌شد که اکنون با توجه به فرصت بوجود آمده و شرایط منطقه صادرات کالا به‌ویژه مواد غذایی، میوه و تره‌بار با تسهیلات ویژه در حال انجام است.
مدیرکل گمرک بندرلنگه در ادامه به اشتیاق بخش خصوصی برای صادرات به کشور قطر اشاره کرد و افزود: با توجه به رقابتی بودن بازار هدف تاکید ما بر توجه صادرکنندگان به بسته‌بندی و کیفیت کالاهای صادراتی است.
شیبانی ادامه داد: امکانات و خدمات گمرک و بندری را در راستای کمک به صادرکنندگان بسیج کرده ایم و پیش‌بینی می‌شود با این روند در روزهای آینده صادرات کالا به کشور قطر از بندر لنگه ۷۰درصد افزایش یابد.
وی با اشاره به اینکه سامانه جامع گمرکی و پنجره واحد تجارت فرامرزی در زمینه تسهیل صادرات نقش قابل توجهی داشته گفت: خوشبختانه این روند سبب رضایت‌مندی مراجعین در این بخش بوده است.
مدیرکل گمرک بندرلنگه به ارائه خدمات و تسهیلات به صورت شبانه‌روزی در این بندر اشاره داشت و گفت: با توجه به رویکرد جدید پدید آمده در منطقه، با اعزام ارزیاب در محل،تولید محصول و کالای مد نظر صادرات، تلاش داریم تا حمایتمان را از صادرات غیرنفتی به صورت ویژه به‌کار ببندیم.
Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://foodin247.com/wp-content/uploads/2017/06/h-4.jpghttps://foodin247.com/wp-content/uploads/2017/06/h-4-150x150.jpgاخبار صنایع غذایی و کشاورزیاخبار صنایع کشاورزیاخبار صادرات و واردات,اخبار صنایع کشاورزی,صادرات هندوانهصادرات ۲۰۰ تن هنداونه به قطر   اخبار صنایع کشاورزی به نقل از فود پرس: گمرک ایران از صادرات ۲۰۰ تن هنداونه به قطر از بندر گناوه خبر داد.  گمرک ایران از شروع صادرات میوه از بندرگناوه به دوحه قطر خبر داد. منصور بازیار مدیر کل گمرک گناوه عنوان کرد: محموله ۲۰۰ تنی هندوانه...اخبار صنایع کشاورزی و مواد غذایی