تولیدکنندگان شیر پاستوریزه و استریلیزه در ایران

Top Iranian manufacturer of  Pasteurized Milk

لیست تولیدکنندگان شیر پاستوریزه و استریلیزه در ایران

تفاون شیر پاستوریزه، استریلیزه، هموژنیزه و فاراد؟

شیر پاستوریزه ، پاستوریزه کردن به معنی حرارت دادن تا قبل از رسیدن به نقطه جوش است، در این فرآیند عوامل بیماری زا از بین می روند.

شیر استریلیزه : استریلیزاسیون به معنی استفاده از حرارت های شدید برای از بین بردن تمامی باکتری های شیر است.

شیر فاراد : در این روش شیر خام تحت شرایط مستقیم و غیر مستقیم قرار می گیرد و بعد شیر را خنک می کند و اگر فرآیند حرارت دهی به شیر انجام نشده باشد این شیر ماندگاری طولانی دارد ولی پس از باز کردن درب آن باید آن را به زودی مصرف کرد.

معرفی بهترین مارک و تولیدکننده شیر پاستوریزه، شیر استرلیزه و شیر فاراد در ایران:

۱- فرآورده های لبنی پاک
 مجموعه لبنی پاک به عنوان عضوی از گروه صنایع غذایی سینا در راستای ارتقاء سلامت جامعه و افزایش سرانه مصرف فرآورده های لبنی با اتکاء به بیش از نیم قرن تجربه، برخورداری از کارکنان مجرب، برند معتبر و تکنولوژی روز، فلسفه وجودی خود را تولید و عرضه محصولات متنوع و سالم با رعایت استانداردهای بهداشتی، کیفی و زیست محیطی دانسته و تلاش می کند تا با فعالیت در بازارهای ملی و فراملی رضایت مشتریان را توامان با منافع صاحبان سهام تامین نماید.
 show_category_pic-phpid13w137h137
———————————————————————————

بهترین مارک غذای کودک (شیر خشک) در ایران

———————————————————————————
 ۲-محصولات لبنی کاله
 برند کاله باهدف بهبود و ارتقای سطح سبد غذایی مردم ایران در سال ۱۳۷۰ تأسیس شد. نتیجه فعالیت‌های انجام‌شده در این مجموعه طی سال‌های گذشته که همگی در راستای ارتقای سبد غذایی هم‌وطنان و سرافرازی ایران اسلامی است، این برند را در جایگاه ۴۸ام صنایع غذایی در جهان -به گزارش یورو مانیتور-، برند محبوب و برتر و ۷ سال تنها صادرکننده نمونه در فرآورده‌های لبنی در ایران قرار داده است.
کاله با جذب روزانه ۳ لیتر شیر فعالیت خود را آغاز کرد و امروز بیش از۲۵۰۰ تن جذب شیر روزانه دارد؛ که این موضوع باعث تولید روزانه بیش از ۲۶۵۰ تن انواع فرآورده‌های لبنی می‌شود. در این فرآیند تولید،۴۰۰۰ نفر به‌صورت روزانه در بخش‌های مختلف فعالیت دارند تا محصولات نهایی به دست مصرف‌کنندگان برسد.
tba-full-fat-milk-125c

کاله یکی از برندهای زیرمجموعه گروه صنایع غذایی سولیکو (سلیمانی کمپانی) است که با هدف تولید محصولات متنوع لبنی باکیفیت و سالم و با استفاده از جدیدترین ماشین‌آلات و دانش فنی عرضه آن‌ها در سراسر ایران آغاز به کار نمود. به‌طوری‌که هم‌اکنون برخی از تولیدات این شرکت را می‌توان محصولاتی با قابلیت رقابت با محصول مشابه خارجی دانست.

۳- فرآورده های مانیزان

شرکت تعاونی فرآورده های لبنی بهار دالاهو در سال ۱۳۷۳ در خطه سر سبز کرمانشاه، فعالیت خود را آغاز نمود. پس از چند سال، از ابتدای سال ۱۳۸۰، طرح توسعه شرکت جدید، با تغییر ساختار مدیریت و استقرار هیئت مدیره و سهامداران جدید و با راه اندازی خط تولید شیر پاستوریزه آغاز گردید. شروع تولید ماست در سال ۱۳۸۲ و بهره برداری از تجهیزات پنیر UF از دانمارک در سال ۱۳۸۴ روند رشد تولید در شرکت بهار دالاهو را سرعت بخشید به طوریکه امکان حضور در بازارهای کشور عراق را در سال ۱۳۸۵ برای شرکت فراهم آورد.

productsmall_56

اگرچه اولین حضور مانیزان در بازار تهران از سال ۱۳۸۳ آغاز شد، فروش مویرگی مانیزان در این بازار از سال ۱۳۸۶ گسترش پیدا کرده است و از سال ۱۳۹۰ با کمک کارشناسان مجرب، پیاده سازی تغییرات ساختاری و برنامه ریزی های علمی و اصولی تری برای حضور و معرفی محصولات جدید مانیزان در بازار تهران صورت گرفته است.

از سال ۱۳۸۱ تا کنون برنامه تجهیز و توسعه مجموعه ادامه داشته و اکنون شرکت توان تولید انواع شیر، ماست، دوغ، پنیر و خامه را دارا است و با ارائه محصولات متنوع در بازار ایران و عراق یکی از شرکت های مطرح در زمینه تولید و فروش محصولات لبنی در منطقه به حساب می آید و بدیهی است بهسازی و توسعه امری دائمی در مانیزان بوده و متناسب با پیشرفت های علمی و استفاده از تکنولوژی های جدید ادامه خواهد داشت.

۴– فرآورده های لبنی صباح

گروه صنعتی صباح با قدمت قریب به ۲۰ سال تولید کننده محصولات لبنی و دریافتی شیر کلیه کارخانه ها حدود ۱۰۰۰ تن در روز می باشد .

این گروه صنعتی با بهره برداری از کارخانجات مختلف تولیدی لبنی و تاسیس سایر شرکت های بازرگانی مورد نیاز به شرح ذیل ، فعالیت خود را در دهه اخیر توسعه بخشیده است.

28

۵- محصولات لبنی چوپان 

صنایع لبنی و بستنی چوپان در سال ۱۳۶۹ فعالیت خود را با تولید شیر و ماست آغاز کرد و در حال حاضر با داشتن بیش از ۸۰۰ کارمند و تولید بیش از ۷۰ نوع محصول لبنی پاستوریزه و هموژنیزه بصورت تازه و .فاقد مواد نگهدارنده و افزودنی جزء برترین تولیدگنندگان لبنیات قرار دارد این محصولات شامل شیر، شیرکاکائو، انواع ماست( ست، همزده، موسیر و چکیده )، دوغ، انواع پنیر، خامه و خامه طعم دار و انواع بستنی می‌باشد. شرکت چوپان در فروردین ۱۳۹۲ جهت ثبت رکورد ساخت بزرگترین بستنی جهان در کتاب رکوردهای گینس، اقدام به تولید بستنی با وزن حدود ۵۰۰۰ کیلوگرم نمود. چوپان همواره در تولید محصولات لبنی خود شعار ” همیشه تازه، همیشه سلامت ” را مدنظر دارد و سلامت محصولات تولیدی گواه این شعار می‌باشد.

milk

 

تولیدکنندگان و فروشندگان محترم شیر پاستوریزه و استریلیزه

برای ثبت، نام شرکت خود در لیست بالا می توانید بصورت کاملا رایگان به سایت http://business247.ir مراجعه فرمایید و اطلاعات محصولات خود را ثبت نمایید. عزیزانی که درخواست حضور در قسمت VIP را دارند محصول مورد نظر خود را بصورت ویژه ثبت کنند و سپس با شماره ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸ تماس حاصل نمایند.

همچنین تولیدکنندگان محترمی که قصد شروع صادرات  و بازاریابی در خارج از کشور را دارند، می توانند با ما در تماس باشند.

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این مقاله
Author Rating
51star1star1star1star1star