لیست تولیدکنندگان غذای کودک (شیر خشک) در ایران

Top Iranian manufacturer of Baby food
۱- بهداشت کار فاسکا

شرکت فاسکا بیش از دو دهه است که محصولات خود را به کشور ایران عرضه نموده اما از سال ۱۳۸۰ با سرمایه گذاری در شرکت داروسازی “بهداشت کار” به عنوان اولین تولید کننده شیر خشک نوزاد در ایران موفق گردید کارخانه مجهزی در بزرگترین شهرک صنعتی ایران (کاوه) تاسیس نموده و گام موفقی در انتقال فن آوری تولید شیر خشک به کشور ایران بردارد.

1d927e63-2dad-47c5-ba9f-b8fa7f41e74b

شرکت بهداشت کار با ظرفیت اسمی ۱۷ میلیون قوطی شیرخشک در سال نقش مهمی در جهت رفع نیاز کشور به این محصول دارد. کسب گواهینامه GMP از وزارت بهداشت و گواهینامه HACCP و استاندارد ISO22000 از شرکت توف نورد آلمان و نیز گواهینامه حلال از سازمان ARC کانادا ضامن کیفیت و سلامت محصولات تولیدی این شرکت می باشد.

۲- پارسا مهر آرین 

شرکت پارسا مهر آرین در سال ۱۳۸۷ در زمینی به مساحت ۱۵۹۰۰ متر مربع واقع در شهرک صنعتی شمس آباد در زمینه تولید محصولات صنعتی تاسیس گردید و در سال ۱۳۸۹ به بهره برداری رسید.

headpic1

این شرکت، با بکارگیری تجهیزات مدرن و با برخورداری از تخصص فنی مدیران خود، موفق به تولید انواع شیر خشک، پودر آب پنیر، پودر پنیر، پودر خامه و کره حیوانی با نام تجاری ماریناگردیده است. شرکت پارسا مهر آرین محصولات خود را به روش اسپری (افشان)  و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا از کشورهای آلمان و هلند تولید نموده و با بکارگیری بهترین نیروهای متخصص و پیشرفته ترین تجهیزات آزمایشگاهی در واحد کنترل کیفیت، محصولات تولیدی خود را کنترل و با اطمینان کامل از مطابقت با استانداردهای ملی و بین المللی با نام تجاری مارینا به مشتریان خود عرضه می نماید.

محصولات شرکت پارسا مهر آرین عبارتند از:

  • انواع شیر خشک
  • انواع پودر آب پنیر
  • پودر پنیر
  • کره حیوانی تهیه شده از خامه تازه
۳- صنایع پودر شیر مشهد

ایران یکی از مراکز شرکت دنون برای تولید شیر خشک می باشد و برای رسیدن به این هدف، دنون وارد یک تجارت مشترک با پودر شیر مشهد در سال ۲۰۰۹ گردید. این کارخانه، در استان خراسان در مشهد و در مرکز شهر صنعتی قرار دارد که بعد از تهران مرکز تولید صنعتی شیر خام می باشد. این شرکت همچنین یک مجاورت منحصر به فرد نه تنها به ایران بلکه به کشورهای همسایه دارد.

کارخانۀ پودر شیر مشهد، فعالیتهای خود را از سال ۲۰۰۷ با ظرفیت تولید بیش از ۱۵۰۰۰ تن در هر سال، به عنوان اولین و بزرگترین تولید کنندۀ پودر شیر در خاور میانه آغاز کرد. در سال ۲۰۰۸، دنون یک قرارداد با شرکت پودر شیر مشهد امضا کرد و از آن پس با نام نوتریشیا MMP فعالیت می کند.

images-1

نوتریشیا MMP، کاملاً در انطباق با استانداردهای جهانی سازمان سلامت جهانی و اتحادیۀ اروپا تولیدات خود را عرضه می کند. همچنین، همۀ تولید کنندگان کارخانه مطابق با قوانین و مقررات وزارت بهداشت ایران عمل کرده اند. نوتریشیا MMP، جوایز محلی و بین المللی بسیاری را دریافت کرده است که در میان آنها، جایزۀ اخیر از رییس جمهور، آقای احمدی نژاد از اهمیت خاصی برخوردار است.

نوتریشیا MMP، با امکانات خودکار کامل خود، مالک گواهیهای بین المللی ارزشمند مدیریت کیفیت مانند، ایزو ۹۰۰۱ در سال ۲۰۰۸ و ایزو ۲۲۰۰۰ در سال ۲۰۰۵ و همچنین گواهی HACCP از تضمین  کیفیت ، می باشد و علاوه براین، این شرکت نامه های قدردانی بسیاری را از سوی موسسۀ استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، دریافت کرده است.

تولیدکنندگان و فروشندگان محترم شیر خشک و غذای کودک

برای ثبت، نام شرکت خود در لیست بالا می توانید بصورت کاملا رایگان به سایت http://business247.ir مراجعه فرمایید و اطلاعات محصولات خود را ثبت نمایید. عزیزانی که درخواست حضور در قسمت VIP را دارند محصول مورد نظر خود را بصورت ویژه ثبت کنند و سپس با شماره ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸ تماس حاصل نمایند.

همچنین تولیدکنندگان محترمی که قصد شروع صادرات  و بازاریابی در خارج از کشور را دارند، می توانند با ما در تماس باشند.

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این مقاله
Author Rating
51star1star1star1star1star