تولیدکنندگان شکلات و بیسکویت ایرانی

  Top Iranian manufacturer of Biscuit and Chocolate

لیست تولیدکنندگان شکلات و بیسکویت ایرانی

۱- شکلات آیدین :

فعالیت این شرکت به سال ۱۳۲۴ برمیگردد، زمانی که دو برادر به نام داداش و غائب علی بیوک، با سالها تجربه در زمینه ساخت شیرینی شکلات که در کشور روسیه بدست آورده بودند، همکاری خود را در کارگاهی واقع در شهر تبریز آغاز کردند. آنها در ابتدا آبنبات، تافی و شکلات دست ساز با نام “ایریس” تولید می کردند.

در سال ۱۳۴۰ شرکت داداش برادر رسما به ثبت رسید. در همان سال، با بکارگیری ماشین آلات جدید،ظرفیت تولید کارخانه در راستای تنوع محصولات افزایش یافت.

ailinclassic_gp1

در سال ۱۳۵۳ آقای داداش سهام خود را به آقایان رسول بیوک و برادر ایشان واگذار کرد.
در سال ۱۳۶۱ برند محصولات شرکت بنام ثبت گردید. در همان سال ،آقای غائب علی بیوک نیز سهام خود را به آقایان رسول بیوک و برادر ایشان واگذار کردن. از آن پس، خطوط تولید جدیدی از قبیل بیسکویت، تافی مغزدار، آّبنبات، ویفر، کارامل مغزدار، انواع شکلات و نوقا راه اندازی شدند.

۲- پارمیدا :

شرکت کیان شکلات کیمیا در سال ۱۳۷۷ با هدف تولید انواع شکلات و فرآورده های کاکائویی در شهرک صنعتی ایوانکی تاسیس و به بهره برداری رسید.

شرکت کیان شکلات کیمیا، انواع شکلات تولیدی خود را با نام تجاری پـارمـیـدامعرفی نموده و هم اکنون انواع شکلات را با بیش از ۴۰ نوع بسته بندی و با استفاده از بهترین کره کاکائو خالص، تولید می کند.

این شرکت با انجام مطالعات و پژوهشهای بازاریابی و درک دقیق سلیقه مصرف کنندگان شکلات و در جهت حفظ سلامتی هموطنان، برای اولین بار در ایران به موفقیتهای ارزشمندی در تولید شکلات تلخ با درصد های مختلف دست پیدا نمود و پس از آن با استفاده از بهترین مواد اولیه و عرضه شکلات در بسته بندیهای منحصر بفرد بدون هیچ الگوبرداری از نمونه های مشابه خارجی، پیشتاز در تولید شکلات به صورت تخصصی و بدون استفاده از اسانس و نگهدارنده در کشور گردید.

شرکت شکلات پارمیدا، همیشه با شعار “پارمـیدا ، طعم واقعی شکلات” سعی در ارائه بهترین انواع شکلات در بازارهای کشور و مطابق با سلایق هر قشر و هر گروهی از خریداران و مصرف کنندگان دارد.

milk-tablet90g

این شرکت قصد دارد با تولید تخصصی انواع شکلات و حفظ کیفیت برتر در صنعت شکلات سازی، این حس را در بین مشتریان تقویت کند که با انتخاب محصولات پارمیدا، طعم واقعی شکلات را به معنای واقعی خواهند چشید.

شرکت شکلات پارمیدا، بعنوان اولین تولید کننده شکلات تلخ با درصد های مختلف در ایران با طراحی بسته بندی محصولات بدون تقلید از بسته بندی های خارجی و استفاده از کره کاکائو طبیعی و عدم استفاده از مواد نگهدارنده و اسانس ها تواسته است برند پارمیدا را با تنوع فراوان اعم از شکلاتهای شیری، خالص(ساده)، قهوه، تلخ، مخلوط، مغزدار، شکلات سنگی، صبحانه، صنعتی،شکلات خانواده و پودر کاکائو از سایر برندهای ایرانی کاملا متمایز گرداند.

۳- گروه صنایع غذایی شیرین عسل :

گروه صنایع غذایی شیرین عسل تنها گروه صنعتی متشکل در زمینه تولید انواع شیرینی و شکلات و محصولات کاکائو می باشد که محصولات متنوع و مرغوبی را برای قشر وسیعی از مصرف کنندگان و طیف گسترده ای از مشتریان تولید و توزیع می نماید.

گروه صنایع غذایی شیرین عسل با سرمایه گذاری وسیع خود در صنایع تولید کننده مواد اولیه و بسته بندی و همچنین در شبکه های توزیع و فروش در داخل و خارج کشور، از معیارهای منحصر بفرد یک مجموعه متشکل صنعتی پیشتاز که شعار ” از دانه تا قفسه ” را پیشه خود ساخته است بهره مند می باشد.

harmony-kado-bitter-72

• مزیتهای اقتصادی و خدمات متمایز در گروه صنایع غذایی شیرین عسل موجب گردیده اند که رشد گروه بمراتب افزون و سریع تر از رشد بازار باشد.

گروه صنایع غذایی شیرین عسل، ضمن ارج نهادن به موضوع کیفیت و مرغوبیت تولیدات، به خلاقیت و نوآوری در فعالیتها و تولید محصولات،  توجه خاص مبذول داشته به صورتیکه بالغ بر نیمی از فروش کالا در گروه صنایع غذایی شیرین عسل از محل تولیداتی تحقق یافته که در دو سال اخیر ، طراحی،تولید  و به بازار مصرف عرضه گردیده اند.

گروه صنایع غذایی شیرین عسل با  سازماندهی شبکه تأمین و تدارک مستقیم دانه کاکائو در ساحل عاج و غرب آفریقا ، در زمینه استمرار در روند  ورود  مواد اولیه و اجتناب از هرگونه نارسایی و خلل در این پروسه، حاشیه حفاظتی لازم را ایجاد نموده است.

۴- شکلات چیچک:
شرکت ایران شکلات بصورت حقیقی، از نیمه دوم سال ۱۳۵۷ شروع به تولید نموده و درسال ۱۳۶۴ به ثبت رسمی رسیده است. موضوع اصلی شرکت شامل موارد ذیل است:

 • تولید
 • بسته بندی
 • توزیع
 • فروش و صادارت انواع
  • شکلات
  • شکلات مغزدار
  • تافی
  • ویفرهای شکلاتی مغزدار
  • انواع بیسکویت
  • پتی بور
  • کراکر
  • آدامس

که روز بروز نیزبا ورود و نصب خطوط پیشرفته ی تولید بر تعداد و تنوع محصولات افزوده می گردد.
هدف این شرکت، تولید محصولاتی با کیفیت برتر است از اینرو در انتخاب مواد اولیه دقت لازم انجام میگردد. همچنین ذائقه ی ایرانی در ترکیبات محصولات در نظر گرفته می شود.

%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d9%84%d8%aa-%d9%81%d9%86%d8%af%d9%82-%d8%a8%d8%b2%d8%b1%da%af
تمامی محصولات شرکت ایران شکلات، منطبق با استانداردهای موسسه استاندارد ایران و وزارت بهداشت و درمان می باشد ، لذا مجوزهای مورد نظر برای هر محصول بطور جداگانه اخذ می گردد.

همچنین، این شرکت موفق به دریافت جوایز معتبر داخلی و خارجی گردیده که جزئیات آن در بخش مربوطه قابل رویت است.
در حال حاضر، محصولات شرکت ایران شکلات به مناطق مختلف جهان از جمله کشورهای اروپائی، عربی و آفریقائی با نام تجاری چیـچک، صادر می شود.

۵- بیسکویت سلامت :
شرکت سلامت فرد(بیسکویت سلامت) با سابقه ای بیش از نیم قرن تجربه در فرآیند تولید انواع بیسکویت،ویفر، شیرینی و شکلات به عنوان یکی از  پیشگامان کارخانجات تولید این محصولات در کشور ، مفتخر است که در طول  فعالیت پنجاه ساله ی خود همواره با بهره گیری ازمحیطی مناسب  و نیروی انسانی مجرب، موفق به تولید انواع محصولات با برترین کیفیت  گردیده  است.
fa
 این شرکت تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا از مرغوب ترین، طبیعی ترین و با کیفیت ترین مواد اولیه همچون تخم مرغ تازه، نارگیل، فیبر و کنسانتره طبیعی(بدون استفاده از مواد نگهدارنده و رنگ مصنوعی) در تولید محصولات خود استفاده نماید.
شرکت سلامت فرد ضمن تبعیت از قوانین و مقررات و استاندارد های ملی در خصوص مسائل کیفیتی و بهداشت محصول ،زیست محیطی،ایمنی و بهداشت محیط کار و پایبندی به آن در تحقق رعایت حقوق طرفهای ذینفع، با اخذ، استقرار و پیاده سازی استاندارهای بین الملل ISO9001:2008 ، ISO22000:2005 ، HACCP و OHSAS18001:2007 گامی موثر در راستای جلب رضایت آحاد جامعه برداشته است.

 

تولیدکنندگان و فروشندگان محترم شکلات و بیسکویت

برای ثبت، نام شرکت خود در لیست بالا می توانید بصورت کاملا رایگان به سایت http://business247.ir مراجعه فرمایید و اطلاعات محصولات خود را ثبت نمایید. عزیزانی که درخواست حضور در قسمت VIP را دارند محصول مورد نظر خود را بصورت ویژه ثبت کنند و سپس با شماره ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸ تماس حاصل نمایند.

همچنین تولیدکنندگان محترمی که قصد شروع صادرات  و بازاریابی در خارج از کشور را دارند، می توانند با ما در تماس باشند.

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این مقاله
Author Rating
51star1star1star1star1star