سرمایه‎‌گذاری شرکت سنگاپوری در بخش کشاورزی خوزستان

سرمایه‎‌گذاری شرکت سنگاپوری در بخش کشاورزی خوزستان

اخبار صنایع کشاورزی به نقل از “خبرگزاری ایسنا” ، شرکت سنگاپوری ASMC Agrotech برای خرید تضمینی محصولات کشاورزی استان خوزستان، رسما فعالیت خود را در اهواز آغاز کرد.

عمر عبدالخطیب، مدیر بخش بازرگانی این شرکت اظهار کرد:

در اولین بازدید میدانی که چندی پیش صورت گرفت، حاصلخیز بودن زمین‎های کشاورزی خوزستان و شرایط جغرافیایی و محیطی این استان، نظر مدیران ارشد شرکت را به خود جلب کرد.

وی در ادامه افزود:

شرکت ASMC در فاز نخست برای خرید خرما، سبزیجات، حبوبات، صیفی‎جات و مرکبات قرداد منعقد کرد و دفتر ایران متعهد شد که تا پایان سال حجم مبادلات را گسترش دهد.

مدیر بازرگانی شرکت  ASMC Agrotech اضافه کرد:

شرکت ما تمایل دارد که در آینده نزدیک بسته‎بندی با تکنولوژی مدرن را در ایران آغاز و صادرات محصولات با ارزش افزوده بالا را به کشورهای همجوار گسترش دهد.

وی عنوان کرد:

در وهله اول از آیت‎الله جزایری نماینده محترم ولی فقیه در خوزستان، به پاس همکاری تشکر می‎کنم و از این‎که برای دومین بار به ایران سفر و موفق به تفاهم‎های اولیه شدیم خرسندم و امیدوارم که بتوانیم در دیگر مناطق ایران نیز سرمایه‎گذاری انجام دهیم.

در ادامه مایکل لاچیکا کارشناس بخش کشاورزی این شرکت نیز گفت:

خوزستان زمین‎های حاصلخیزی برای کشاورزی دارد و کیفیت خاک این منطقه، بسیار استثنایی محسوب می‎شود.

وی با اشاره به این‎ که کشاورزی ایران رشد خیلی خوبی داشته است، اظهار داشت:

همین موضوع ما را بر آن داشت تا از ظرفیت‎های این کشور در زمینه کشاورزی استفاده کنیم.

در ادامه محسن ساکی، مدیر دفتر شرکت ASMC Agrotech در ایران نیز با بیان این‎که شناساندن ظرفیت‎های استان خوزستان به سرمایه‎گذاران خارجی یکی از افتخارات تیم ماست، افزود:

بسیار خوشحالیم که این شرکت چند ملیتی کار خود را در شهر اهواز آغاز کرده است. این موضوع  ظرفیت‎های استان را نشان می‎دهد و بنا داریم توسعه همه‎جانبه‎ای با این شرکت بین‎المللی داشته باشیم.

ساکی عنوان کرد:

شرکت ما برای ایجاد یک توسعه پایدار در کشاورزی از تمامی متخصصان این حوزه بهره خواهد جست تا گامی در جهت اشتغالزایی بردارد و در این راستا از مسوولان استان که تا به امروز به ما یاری رساندند، سپاسگزارم.

پرهام حاجی‎پور، مدیر بازرگانی این مجموعه نیز در پایان چنین گفت:

شرکت ما برای ایجاد یک فضای آرام و اشتغالی پایدار برنامه‎های خوبی دارد و ما با استفاده از تجربه‎های ارزشمند این شرکت بین‎المللی، به یاری پروردگار بزودی شاهد درخشیدن بیشتر استان در حوزه محصولات کشاورزی خواهیم بود.

وی بیان کرد:

در آینده با طرف‎های خارجی که به خوزستان جذب خواهیم کرد، سهم بسزایی در توسعه هدفمند این استان عزیز خواهیم داشت.

شرکت  ASMC Agrotech که یکی از بزرگترین شرکت‎های کشاورزی در حوزه جنوب شرق آسیاست، پیش از این در چهار کشور سنگاپور، مالزی، تایلند و اندونزی، دوازده شعبه فعال داشت و هم اکنون شعبه پنجم ایران این شرکت، در اهواز مشغول به فعالیت شده است.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://foodin247.com/wp-content/uploads/2017/10/57563784.jpghttps://foodin247.com/wp-content/uploads/2017/10/57563784-150x150.jpgنویسندهاخبار صنایع کشاورزیاخبار,اخبار صنایع کشاورزی,صنایع کشاورزیسرمایه‎‌گذاری شرکت سنگاپوری در بخش کشاورزی خوزستان اخبار صنایع کشاورزی به نقل از 'خبرگزاری ایسنا' ، شرکت سنگاپوری ASMC Agrotech برای خرید تضمینی محصولات کشاورزی استان خوزستان، رسما فعالیت خود را در اهواز آغاز کرد. عمر عبدالخطیب، مدیر بخش بازرگانی این شرکت اظهار کرد: در اولین بازدید میدانی که چندی پیش صورت...اخبار صنایع کشاورزی و مواد غذایی