عضو هیئت رئیسه اتاق ایران:

زمینه سرمایه‌گذاری در حوزه کشاورزی و صنایع غذایی با استرالیا مهیاست

عضو هیئت رئیسه اتاق ایران:  زمینه سرمایه‌گذاری در حوزه کشاورزی و صنایع غذایی با استرالیا مهیاست

اخبار مواد غذایی به نقل از ایسنا:

عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی ایران گفت: بستر و زمینه سرمایه‌گذاری در حوزه کشاورزی و صنایع غذایی با کشور استرالیا مهیاست.

به گزارش ایسنا، حسین پیرموذن در نشست با معاون سفیر استرالیا در اتاق بازرگانی اردبیل اظهار کرد: تحریم سال های گذشته باعث شد تا ما در حوزه صنعت و نوسازی ماشین آلات بخش کشاورزی و صنایع غذایی با برخی نارسایی ها و عقب ماندگی ها روبرو باشیم .

وی گفت: دولت یازدهم تمام تلاش خود را در بازسازی بخش صنعتی و نوسازی صنایع غذایی گذاشته است که به راحتی می توانیم از تجربیات کشوری نظیر استرالیا که پیشرو در صنایع غذایی است در این حوزه استفاده کنیم .


بیشتر بدانید : ارزش تغذیه ای بستنی و صنعت غذا


 

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل با بیان اینکه دولت در سال جاری بودجه مناسبی را برای نوسازی ناوگان صنعتی و ماشین آلات صنایع غذایی گذاشته است، تصریح کرد: در این زمینه با اکثر شرکت های اروپایی در نوسازی شرکت ها و ماشین آلات آنها همکاری نزدیک وجود دارد .

پیرموذن ضرورت راه اندازی تورهای صنعتی را بین تجار دو کشور یادآور شد و اظهار داشت: راه اندازی این تور فرصت خوبی را برای واحدهای کوچک و متوسط فراهم می آورد تا با حجم سرمایه گذاری بالا کار کرده و همکاری های مشترکی را انجام دهند .

وی ادامه داد: در استان اردبیل ما به شدت نیازمند توسعه کشاورزی مدرن و راه اندازی ماشین آلات جدید همراه با تقویت صنایع تبدیلی هستیم که دولت فعلی یک و نیم میلیارد دلار در بخش کشاورزی در شمال استان اردبیل سرمایه گذاری کرده است که با اتمام این امر قطعا در منطقه مغان تقویت صادرات محصولات فرآوری شده کشاورزی را شاهد خواهیم بود .

عضو هیئت رئیسه اتاق ایران خاطرنشان کرد: استان اردبیل در بین استان های کشور در حوزه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی رتبه اول را دارد و ما به راحتی می توانیم هم در بخش کشاورزی و هم صنایع غذایی از تجارب و توانمندی های سرمایه گذاران استرالیایی استفاده کنیم که امیدواریم زمینه این کار به سرعت فراهم آید .

منبع

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://foodin247.com/wp-content/uploads/2017/08/1440320012862_81336399-5991776-th3.jpghttps://foodin247.com/wp-content/uploads/2017/08/1440320012862_81336399-5991776-th3-150x150.jpgاخبار صنایع غذایی و کشاورزیاخبار مواد غذاییاخبار,اخبار روز ایران,اخبار صنایع غذایی,اخبار صنایع کشاورزی,اخبار مواد غذایی,بازار مواد غذایی ایران,خبرگذاری صنایع کشاورزی و مواد غذایی,قیمت,مواد غذاییعضو هیئت رئیسه اتاق ایران: زمینه سرمایه‌گذاری در حوزه کشاورزی و صنایع غذایی با استرالیا مهیاست اخبار مواد غذایی به نقل از ایسنا: عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی ایران گفت: بستر و زمینه سرمایه‌گذاری در حوزه کشاورزی و صنایع غذایی با کشور استرالیا مهیاست. به گزارش ایسنا، حسین پیرموذن در نشست با معاون...اخبار صنایع کشاورزی و مواد غذایی