راه‌اندازی صندوق کشمش در تاکستان

راه‌اندازی صندوق کشمش در تاکستان

اخبار صنایع غذایی به نقل از “خبرگزاری ایسنا” ، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تاکستان گفت:

در راستای حمایت از باغداران انگورکار، صندوق کشمش در شهرستان تاکستان تشکیل و راه‌اندازی شد.

 به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین، «مجید رحمانی» با اعلام این خبر، هدف از ایجاد این صندوق را، حمایت از توسعه بخش کشاورزی، عبور از کشاورزی سنتی به مدرن، توسعه بازرگانی این بخش دانست.


بیشتر بدانید:علوم و صنایع غذایی چیست ؟

—————————————————————————————————————

وی خاطرنشان کرد:

این صندوق با بررسی اسناد و مدارک و فعالیت کشاورزان و باغداران اقدام به ثبت سهام و پذیره‌نویسی از تولیدکنندگان انگور و کشمش می‌کند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تاکستان تصریح کرد:

صندوق کشمش با ۵۱ درصد سهم تولیدکنندگان و ۴۹ درصد سهم دولت شروع به فعالیت کرده است.

رحمانی یادآور شد:

در مرحله بعد یارانه خرید کشمش از باغداران که در سال جاری به ازای هر کیلو کشمش مبلغ ۵۰۰۰ ریال اختصاص داده‌ شده به‌حساب این صندوق واریز تا با توانمندی‌های مالی صندوق مشکل باغداران تاکستان برطرف شود.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://foodin247.com/wp-content/uploads/2017/09/57521817.jpghttps://foodin247.com/wp-content/uploads/2017/09/57521817-150x150.jpgنویسندهاخبار صنایع غذاییاخبار,اخبار صنایع غذایی,خبرگزاری,مواد غذاییراه‌اندازی صندوق کشمش در تاکستان اخبار صنایع غذایی به نقل از 'خبرگزاری ایسنا' ، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تاکستان گفت: در راستای حمایت از باغداران انگورکار، صندوق کشمش در شهرستان تاکستان تشکیل و راه‌اندازی شد.  به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین، «مجید رحمانی» با اعلام این خبر، هدف...اخبار صنایع کشاورزی و مواد غذایی