اخبار صنایع غذایی به نقل از “خبرگزاری ایسنا” ، رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت:۶۰ درصد کنسرو ماهی کشور با برندهای مختلف در شهرستان کنارک تولید می شود .

نادر میرشکار در دیدار با فرماندار شهرستان کنارک در رابطه با آخرین وضعیت استقرار صنایع در شهرستان و امکانات موجود در شهرک صنعتی کنارک مطالبی را مطرح کرد.

میرشکار افزود: شهرک صنعتی کنارک از فعال ترین شهرک های صنعتی استان است.

این شهرک صنعتی بر مبنای مزیت ها و قابلیت های منطقه ایجاد شده و دارای امکانات مناسبی از جمله ( آب و برق ، شبکه جمع آوری فاضلاب و….) می باشد .

وی گفت: حدود ۷۰ درصد واحدها، مرتبط با صنایع شیلاتی بوده و بیش ۶۰ درصد کنسرو ماهی کشور با برندهای مختلف در این شهرستان تولید می شود و زنجیره صنایع مرتبط اعم پودر ماهی – سردخانه، انجماد، عمل آوری ماهی و میگو -یخسازی-لنجسازی-تولیدقوطی  کنسرو ماهی در این شهرک صنعتی کنارک استقرار یافته است .

در این جلسه یوسفی، فرماندار شهرستان کنارک نیز اعلام گفت: ضرورت دارد به منظور توسعه فعالیت های صنعتی ، برنامه ریزی لازم صورت پذیرد .

و این فرمانداری آمادگی دارد جهت بررسی مسایل و مشکلات واحدهای تولیدی، میزبان برگزاری جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان دراین شهرستان باشد .

منبع

https://foodin247.com/wp-content/uploads/2019/06/57713701-1.jpghttps://foodin247.com/wp-content/uploads/2019/06/57713701-1-150x150.jpgنویسندهاخبار صنایع غذاییاخبار,اخبار صنایع غذایی,اخبار مواد غذایی,کنسرو ماهیاخبار صنایع غذایی به نقل از 'خبرگزاری ایسنا' ، رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت:۶۰ درصد کنسرو ماهی کشور با برندهای مختلف در شهرستان کنارک تولید می شود . نادر میرشکار در دیدار با فرماندار شهرستان کنارک در رابطه با آخرین وضعیت استقرار صنایع در شهرستان...اخبار صنایع کشاورزی و مواد غذایی
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star