تولید زیتون و روغن زیتون باکیفیت در رودبار

 

تولید زیتون و روغن زیتون باکیفیت در رودبار

اخبار صنایع غذایی به نقل از “خبرگزاری ایسنا” ، مدیرجهاد کشاورزی رودبار گفت:

کیفیت خوب ارقام روغنی زیتون موجب شد که روغن زیتون بسیار با کیفیتی در رودبار تولید و روانه بازار شود.

پورخانعلی با اشاره به اینکه امسال سال‌آور در باغات زیتون رودبار بود،گفت:

در سالجاری ۲۱هزار تن زیتون از باغات این شهرستان برداشت شد.

وی افزود:

کیفیت خوب ارقام روغنی زیتون موجب شد که روغن زیتون بسیار با کیفیتی در رودبار تولید و روانه بازار شود.

مدیرجهاد کشاورزی رودبار با اشاره به اینکه در مجموع مساحت باغات رودبار ۸هزار و ۷۹۰هکتار است که ۲هزار و ۲۰۰هکتار از این باغات قدیمی است، خاطرنشان کرد: نوسازی باغات قدیمی موجب خواهد شد که تولید محصول این شهرستان افزایش یابد.

وی تصریح‌ کرد:

برنامه جوانسازی باغات قدیمی را در دستور کار داریم و به ازای هر هکتار ۳۰۰تومان به منظور خرید کود به صاحبان باغات قدیمی کمک خواهد شد.

خانعلی پور افزود:

رودبار برای زیتون یک برند محسوب می‌شود و در ایام مختلف سال علاوه بر مردم استان، گردشگران گیلان نیز استقبال خوبی از خرید این محصول در بازارهای رودبار دارند.

منبع

https://foodin247.com/wp-content/uploads/2019/01/57552774.jpghttps://foodin247.com/wp-content/uploads/2019/01/57552774-150x150.jpgنویسندهاخبار صنایع غذاییاخبار,اخبار صنایع غذایی,روغن زیتون,صنایع غذاییتولید زیتون و روغن زیتون باکیفیت در رودبار   اخبار صنایع غذایی به نقل از 'خبرگزاری ایسنا' ، مدیرجهاد کشاورزی رودبار گفت: کیفیت خوب ارقام روغنی زیتون موجب شد که روغن زیتون بسیار با کیفیتی در رودبار تولید و روانه بازار شود. پورخانعلی با اشاره به اینکه امسال سال‌آور در باغات زیتون رودبار...اخبار صنایع کشاورزی و مواد غذایی
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star