ترکیبی در غذاهای کنسروی که برای سیستم گوارشی مضر است

ترکیبی در غذاهای کنسروی که برای سیستم گوارشی مضر است

اخبار صنایع غذایی به نقل از “خبرگزاری ایسنا” ، محققان هشدار دادند:

ترکیب موجود در غذاهای کنسروی به سیستم گوارشی آسیب می‌زند.

نانو ذرات ترکیب موجود در بافت غذاهای کنسروی می‌تواند به عملکرد طبیعی سیستم گوارشی آسیب وارد کند.

به گفته محققان این نوع از خوراکی‌ها دارای اکسید روی هستند و بر اساس بررسی‌های انجام گرفته می‌تواند برای سیستم گوارشی آسیب زننده باشد.

محققان اظهار کردند:

یافته‌های به دست آمده نشان می‌دهد نانو ذرات موجود در بافت برخی از محصولات کنسرو شده به طور منفی روی عملکرد دستگاه گوارشی تاثیر می‌گذارد.

 به نقل از ان‌دی‌تی‌وی، به گفته محققان آمریکایی در این مطالعه مشخص شد نانو ذرات اکسید روی که به طور طبیعی به آنچه در طول روز یا در وعده‌های غذایی مصرف می‌شود، مرتبط است می‌تواند بر جذب مواد مغذی تاثیر بگذارد و فرآیند آن را تغییر دهد.

منبع

https://foodin247.com/wp-content/uploads/2018/04/57634099.jpghttps://foodin247.com/wp-content/uploads/2018/04/57634099-150x150.jpgنویسندهاخبار صنایع غذاییاخبار,اخبار صنایع غذایی,صنایع غذایی,مواد غذاییترکیبی در غذاهای کنسروی که برای سیستم گوارشی مضر است اخبار صنایع غذایی به نقل از 'خبرگزاری ایسنا' ، محققان هشدار دادند: ترکیب موجود در غذاهای کنسروی به سیستم گوارشی آسیب می‌زند. نانو ذرات ترکیب موجود در بافت غذاهای کنسروی می‌تواند به عملکرد طبیعی سیستم گوارشی آسیب وارد کند. به گفته محققان این...اخبار صنایع کشاورزی و مواد غذایی
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star