۳۰۳ طرح کشاورزی در اصفهان به بهره‌برداری رسید

بهره‌برداری ۳۰۳ طرح کشاورزی

اخبار صنایع کشاورزی به نقل از “خبرگزاری مهر” ،  همزمان با آخرین روز هفته دولت و با حضور مسعود کرباسیان، وزیر امور اقتصاد و دارایی عصر پنجشنبه، ۳۰۳ طرح کشاورزی در شهرستان شاهین‌شهر و میمه به بهره‌برداری رسید.

بهره‌برداری از سیستم‌های آبیاری نوین در مزرعه ۲۵۰ هکتاری شرکت مکانیزه اصفهان کشت که با فعالیت بخش خصوصی به بهره برداری رسید از جمله این طرح ها بود.

گفتنی است که ۳۰۳ طرح کشاورزی استان اصفهان در هفته دولت امسال با اعتبار ۱۶۱ میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است.

همچنین  به منظور اجرای طرح سیستم های آبیاری تحت فشار شرکت مکانیزه اصفهان کشت حدود دو میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی کمک های فنی وزارت جهاد کشاورزی هزینه شده است.

در این بین ۱۵۴ طرح مربوط به امور فنی مهندسی و آب و خاک، ۴۷ طرح مرتبط با تولیدات دام، طیور و آبزیان، ۵۰ پروژه در صنایع گیاهی، ۳ طرح در صنایع کشاورزی، ۴۸ طرح در امور عشایر و یک طرح در سایر موضوعات اجرا شده است.

منبع

 

 

https://foodin247.com/wp-content/uploads/2017/09/2548390.jpghttps://foodin247.com/wp-content/uploads/2017/09/2548390-150x150.jpgنویسندهاخبار صنایع کشاورزیخبرگذاری صنایع کشاورزی و مواد غذایی,صنایع کشاورزی,کشاورزی۳۰۳ طرح کشاورزی در اصفهان به بهره‌برداری رسید اخبار صنایع کشاورزی به نقل از 'خبرگزاری مهر' ،  همزمان با آخرین روز هفته دولت و با حضور مسعود کرباسیان، وزیر امور اقتصاد و دارایی عصر پنجشنبه، ۳۰۳ طرح کشاورزی در شهرستان شاهین‌شهر و میمه به بهره‌برداری رسید. بهره‌برداری از سیستم‌های آبیاری نوین...اخبار صنایع کشاورزی و مواد غذایی
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star