بازدید هیات ایرانی از کارخانه تولید روغن ساراتف

بازدید هیات ایرانی از کارخانه تولید روغن ساراتف

اخبار صنایع غدایی به نقل از “ایران اکونومیست” ،  این دیدار زمینه های همکاری استان ساراتوف با طرف های ایرانی در زمینه های کشاورزی و دامداری بررسی شد.

گفتنی است، علی اکبر مهرفرد معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با همراهی معاون وزیر کشاورزی استان ساراتوف روسیه از این کارخانه دیدار کردند.

علاء الدین بروجردی رئیس کمیسیون سیاست خارجی و امنیت ملی مجلس شورای اسلامی روز گذشته (یکشنبه) به دعوت رئیس دومای فدراسیون روسیه در صدر هیاتی برای شرکت در همایش سالانه اقتصادی ساراتوف با عنوان «آینده مناطق: توسعه همکاری ها»، وارد این کشور شد.

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، دبیر اول کمیسیون صنایع، یک عضو کمیسیون انرژی و دو تن از اعضای کمیسیون سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی و معاون وزیر جهاد کشاورزی در این سفر بروجردی را همراهی می کنند.

شهر ساراتوف با جمعیتی در حدود ۹۰۰ هزار نفر، از بندرهای بزرگ روسیه در حاشیه رودخانه ولگا و مرکز استانی به همین نام است که مردمانی با ادیان مختلف دارد و تاتارها بخش بزرگی از آنان را تشکیل می دهند.

این شهر بندری از دیرباز از طریق مسیر دریای خزر و رودخانه ولگا، با ایران ارتباطات تجاری فراوانی داشته است.

منبع

https://foodin247.com/wp-content/uploads/2018/03/603725_850.jpghttps://foodin247.com/wp-content/uploads/2018/03/603725_850-150x150.jpgنویسندهاخبار صنایع غذاییاخبار,اخبار صنایع غذایی,اخبار مواد غذایی,صنایع غذاییبازدید هیات ایرانی از کارخانه تولید روغن ساراتف اخبار صنایع غدایی به نقل از 'ایران اکونومیست' ،  این دیدار زمینه های همکاری استان ساراتوف با طرف های ایرانی در زمینه های کشاورزی و دامداری بررسی شد. گفتنی است، علی اکبر مهرفرد معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی و...اخبار صنایع کشاورزی و مواد غذایی
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star