ایران و مجارستان ۲ سند در زمینه سرمایه گذاری و کشاورزی امضا کردند

ایران و مجارستان 2 سند در زمینه سرمایه گذاری و کشاورزی امضا کردند

اخبار صنایع کشاورزی به نقل از “ایران اکونومیست”، به نقل از تارنمای وزارت اموراقتصادی و دارایی؛ وزیران اقتصادی ایران و مجارستان عصر دوشنبه موافقتنامه تشویق و حمایت از سرمایه گذاری را امضا کردند.

همچنین قرارداد مشارکت و سرمایه گذاری در حوزه های کشاورزی و کشت و صنعت بین گروه اقتصادی «نیکا بصیر پیام» و هولدینگ «ال.آ.سی» مجارستان امضا شد.

مجارستان کشوری در اروپای مرکزی به پایتختی بوداپست است.

این کشور حدود ۹ میلیون و ۸۸۰ هزار نفر جمعیت دارد.

«میهایلی وارگا» وزیر اقتصاد مجارستان، یکشنبه با وزیر امور اقتصادی و دارایی جمهوری اسلامی ایران دیدار کرد.

نمایندگان بخش خصوصی ۲ کشور نیز عصر یکشنبه در حضور وزیر اقتصاد مجارستان، چهار قرارداد همکاری اقتصادی امضا کردند.

دیدار با معاون رییس جمهوری، وزیران صنعت، معدن و تجارت، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نفت از برنامه های امروز هیات مجارستان بود.

جمهوری اسلامی ایران در پنج ماهه امسال به میزان یک میلیون و ۳۱۹ هزار و ۲۶۱ دلار به مجارستان صادرات داشت و در همین مدت از این کشور هشت میلیون و ۶۵۷ هزار و ۹۳۴ دلار کالا وارد کرد.
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://foodin247.com/wp-content/uploads/2017/12/530163_379.jpghttps://foodin247.com/wp-content/uploads/2017/12/530163_379-150x150.jpgنویسندهاخبار صنایع کشاورزیاخبار,اخبار صنایع کشاورزی,صنایع کشاورزی,کشاورزیایران و مجارستان ۲ سند در زمینه سرمایه گذاری و کشاورزی امضا کردند اخبار صنایع کشاورزی به نقل از 'ایران اکونومیست'، به نقل از تارنمای وزارت اموراقتصادی و دارایی؛ وزیران اقتصادی ایران و مجارستان عصر دوشنبه موافقتنامه تشویق و حمایت از سرمایه گذاری را امضا کردند. همچنین قرارداد مشارکت و سرمایه...اخبار صنایع کشاورزی و مواد غذایی