استفاده از توانمندی‌های علمی، اولویت بخش کشاورزی کردستان

استفاده از توانمندی‌های علمی، اولویت بخش کشاورزی کردستان

اخبار صنایع کشاورزی به نقل از “خبرگزاری ایسنا” ، رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت:

استفاده از توانمندی‌های علمی، اولویت بخش کشاورزی کردستان است که باید با ایجاد انگیزه برای کارشناسان و متخصصین فعال در این بخش از دانش علمی آن‌ها بیشترین استفاده را برد.

 «خالد جعفری» در دیدار با پرسنل جهاد کشاورزی شهرستان کامیاران اظهار کرد:

مردم کردستان لایق دریافت بهترین خدمات هستند و بخش کشاورزی استان به دلیل گستردگی فعالیت این خدمات را به نحو احسن انجام خواهد داد.

وی ایجاد انگیزه خدمت در بخش کشاورزی را عامل اصلی موفقیت در ارائه خدمات برشمرد و افزود:

شهرستان کامیاران به‌علت شرایط آب و هوایی و خاک مناسب مستعدترین شرایط را برای توسعه کشاورزی دارد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان افزود:

در این شهرستان بابرخورداری از منابع آبی مناسب، زمینه تبدیل اراضی دیم به آبی فراهم بوده و باید با درایت و همت، نسبت به ارتقاء تولید و اشتغال با هدف افزایش درآمد بهره‌برداران در این شهرستان اقدام کرد.

وی گفت:

افق روشن در توسعه کشاورزی شهرستان کامیاران زمینه‌ساز ارتقاء باغات در این شهرستان است که باید با اهتمام بیشتر به این موضوع اقدام کرد.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان کردستان یادآور شد:

شهرستان کامیاران پایلوت اجرای طرح امنیت غذایی ایران- ایکاردا است که با بررسی و کشت ارقام مختلف محصولات کشاورزی  بهترین و باکیفیت ترین ارقام برای کشت نهایی می‌شود.

وی افزود:

استارت احداث مرغداری استان در شهرستان کامیاران زده شد و هم‌اکنون بیشترین آمار مرغداری‌های استان در شهرستان کامیاران وجود دارد.

جعفری خاطرنشان کرد:

برای کاشت ارقامی که توجیه مناسب اقتصادی داشته باشد باید با تدبیر هوشمندانه اقدام کرد و آنچه که سبب افزایش درآمد برای کشاورز می‌شود انجام داد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی یادآور شد:

تغییر وضعیت پرسنل بخش کشاورزی، پرداخت اضافه کار و خدمات دیگر باید در کمترین زمان انجام شود تا انگیزه خدمت در این بخش افزایش یابد.

منبع 

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://foodin247.com/wp-content/uploads/2018/02/57632546.jpghttps://foodin247.com/wp-content/uploads/2018/02/57632546-150x150.jpgنویسندهاخبار صنایع کشاورزیاخبار,اخبار صنایع کشاورزی,صنایع کشاورزی,کشاورزیاستفاده از توانمندی‌های علمی، اولویت بخش کشاورزی کردستان اخبار صنایع کشاورزی به نقل از 'خبرگزاری ایسنا' ، رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: استفاده از توانمندی‌های علمی، اولویت بخش کشاورزی کردستان است که باید با ایجاد انگیزه برای کارشناسان و متخصصین فعال در این بخش از دانش علمی آن‌ها بیشترین استفاده...اخبار صنایع کشاورزی و مواد غذایی