ادغام وزارت صنعت و بازرگانی فرصت سوزی بود

ادغام وزارت صنعت و بازرگانی

اخبار روز ایران به نقل از فود پرس:
شریعتی گفت:بزرگترین شرکت بازرگانی کشور دو تابلو وزارت جهاد و وزارت صنعت دارد که این از طنزهای روزگار است.
عضو اتاق بازرگانی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا در خصوص تفکیک وزارتخانه صنعت از بازرگانی اظهار داشت: تا به امروز افراد زیادی در مورد تفکیک این دو وزارتخانه صحبت‌ کرده اند اما اگر بخواهیم از حوزه مواد غذایی با این امر مواجه شویم باید بگوییم که یک شبه فعالین این حوزه دچار سردرگمی شدند.
علی شریعتی ادامه داد: بعد از ادغام وزارتخانه‌ها حوزه مواد غذایی با تشکیلاتی روبرو شد که تکلیف خود را نمی‌دانست و فقط می‌خواست کار جهادی کند. طرح انتزاع خیلی از فرصت‌ها را سوزاند و اتفاق‌هایی که می‌توانست صورت نگیرد را به وجود آورد.
————————————————————————————————————————-
بیشتر بدانید : آب گازدار خوب یا بد؟
————————————————————————————————————————-
وی ادامه داد: در هیچ کجای دنیا مرسوم نیست که بزرگترین شرکت بازرگانی آن کشور تابلوی دو وزارتخانه را داشته باشد. شرکت بازرگانی دولتی ایران یک تابلو برای وزارت جهادکشاورزی و دیگری برای وزارت صنعت بر سر در خود نصب کرده بود که این از طنز روزگار است.
شریعتی با اشاره به انتخاب وزیر جدید برای وزارت صمت اظهار داشت: برای این وزارتخانه می‌توان از ظرفیت‌های اتاق استفاده کرد. افرادی همانند خوانساری و سلاح ورزی قابلیت مدیریت وزارتخانه را دارند و به عملکرد بخش خصوصی آشنا هستند. آنها می‌دانند که اگر بخش خصوصی بر سر کار نباشد ما نه رشد نه امنیت و نه آینده خواهیم داشت.
Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://foodin247.com/wp-content/uploads/2017/07/h-1.jpghttps://foodin247.com/wp-content/uploads/2017/07/h-1-150x150.jpgنویسندهاخبار روز ایراناخبار روز ایران,اخبار صنایع غذایی,اخبار مواد غذایی,خبرگذاری صنایع کشاورزی و مواد غذایی,خبرگزاری,صنایع کشاورزی,مواد غذاییادغام وزارت صنعت و بازرگانی فرصت سوزی بود اخبار روز ایران به نقل از فود پرس: شریعتی گفت:بزرگترین شرکت بازرگانی کشور دو تابلو وزارت جهاد و وزارت صنعت دارد که این از طنزهای روزگار است. عضو اتاق بازرگانی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا در خصوص تفکیک وزارتخانه صنعت از بازرگانی...اخبار صنایع کشاورزی و مواد غذایی