احداث انبار نگهداری محصولات کشاورزی درهرمزگان ضرورت دارد

احداث انبار نگهداری محصولات کشاورزی درهرمزگان ضرورت دارد

اخبار صنایع کشاورزی به نقل از “خبرگزاری مهر” ، سیروس اسدپور ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران بیان داشت:

در صورت وجود سردخانه و انبارهای استاندارد برای ذخیره سازی محصولات کشاورزی و دامی، علاوه براشتغال‌زایی، از امحا و فساد بسیاری از محصولات جلوگیری می‌شود.

وی نداشتن فضای مناسب جهت عرضه محصولات کشاورزی در شهرهای استان، پائین بودن نرخ کارمزد خرید تضمینی محصولات کشاورزی و عدم تخصیص تسهیلات کم بهره به منظور تامین نقدینگی کافی جهت خرید نهاده ها و محصولات کشاورزی به عنوان بخشی از مشکلات شبکه تعاون روستایی نام برد.

اسدپور در بخش فعالیت های بازرگانی این سازمان نیز گفت:

خرید و فروش محصولات کشاورزی بصورت توافقی و تضمینی و حمایتی و توزیع نهاده های کشاورزی و اقلام و مواد غذایی مورد نیاز اعضا روستائیان توسط تشکل های شبکه تعاون روستایی با شرایط مناسب انجام می شود.

مدیرسازمان تعاون روستایی استان هرمزگان تصریح کرد:

با هدف حمایت از کشاورزان و خرید محصولات و عرضه در بازار با قیمت مناسب بدون واسطه، واحد بازاریابی و بازاررسانی اتحادیه استان فعال است و محصولات استان را به سایر نقاط کشور معرفی و در صورت نیاز ارسال می شود.

۱۷۰  تشکل روستایی و کشاورزی با بیش از ۱۴۰ هزار نفر عضو و سرمایه ای بالغ بر ۲۷ میلیارد ریال را تحت نظارت سازمان تعاون روستایی در این استان فعالیت دارند.

منبع

https://foodin247.com/wp-content/uploads/2018/03/2398407.jpghttps://foodin247.com/wp-content/uploads/2018/03/2398407-150x150.jpgنویسندهاخبار صنایع کشاورزیاخبار,اخبار صنایع کشاورزی,صنایع کشاورزی,کشاورزیاحداث انبار نگهداری محصولات کشاورزی درهرمزگان ضرورت دارد اخبار صنایع کشاورزی به نقل از 'خبرگزاری مهر' ، سیروس اسدپور ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران بیان داشت: در صورت وجود سردخانه و انبارهای استاندارد برای ذخیره سازی محصولات کشاورزی و دامی، علاوه براشتغال‌زایی، از امحا و فساد بسیاری از محصولات جلوگیری...اخبار صنایع کشاورزی و مواد غذایی
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star