۹۶/۰۲/۱۳

آنتی‌بیوتیکی شیرین

صنایع کشاورزی و مواد غذایی

صنایع کشاورزی و مواد غذایی به گفته محققان عسل یک آنتی باکتریال بسیار قوی است که برای درمان هرنوع ویروسی قابل استفاده و مفید است.

به گزارش گروه دانستنی‌های خبرگزاری فارس، به گفته یک تیم تحقیقاتی از دانشگاه سالورژینا میزان ضد میکروبی بودن عسل بسیار زیاد است و به دلیل خواص آنتی باکتریال قابل توجهی که دارد به تنهایی مانند یک آنتی بیوتیک عمل می‌کند.

—————————————————————-

تولیدکنندگان عسل در ایران

——————————————————————

عسل دارای پراکسید هیدروژن، گلوکز و پلی فنول‌ها و همچنین به دلیل خاصیت اسیدی که داراست به شدت به باکتری‌ها حمله ور شده و آنها را تخریب می‌کند و تجمع باکتری را کند می‌کند؛ ضمن اینکه عسل ارتباط بین میکروب‌ها را مختل و شدت بین آنها را کاهش می‌دهد.

به گفته محققین، عسل برای عفونت‌های قارچی و ویروسی نیز اعمال می‌شود و یک وسیله درمانی بی‌خطر، مفید، در دسترس و ارزان است و از خواص دیگر عسل نیز نباید غافل بود.

منبع: فودپرس

https://foodin247.com/wp-content/uploads/2017/05/h-12.jpghttps://foodin247.com/wp-content/uploads/2017/05/h-12-150x150.jpgاخبار صنایع غذایی و کشاورزیاخبار مواد غذاییخبرگذاری صنایع کشاورزی و مواد غذایی,صنایع کشاورزی,قیمت,کشاورزی,مواد غذایی۹۶/۰۲/۱۳ آنتی‌بیوتیکی شیرین صنایع کشاورزی و مواد غذایی به گفته محققان عسل یک آنتی باکتریال بسیار قوی است که برای درمان هرنوع ویروسی قابل استفاده و مفید است. به گزارش گروه دانستنی‌های خبرگزاری فارس، به گفته یک تیم تحقیقاتی از دانشگاه سالورژینا میزان ضد میکروبی بودن عسل بسیار زیاد است و به دلیل خواص...اخبار صنایع کشاورزی و مواد غذایی
Summary
Review Date